Niebanalny sposób, aby wyróżnić się wśród tłumu na plaży!

Nudzą Cię typowe leżaki plażowe? Możesz zaprojektować swój własny!
Niebanalny sposób, aby wyróżnić się wśród tłumu na plaży!
fot. Lacey Williams / Unsplash
29.07.2020

Leżaki plażowe lub ogrodowe wcale nie muszą być nudne. Nie muszą być też wyjątkowo drogie. Możesz mieć niebanalny, prosty w formie leżak, ale zwracający uwagę grafikami, które zostały wydrukowane na płótnie rozciągniętym na lekkiej, drewnianej konstrukcji. Oto, jak go sobie sprawić!

Leżaki plażowe – jak wybrać odpowiednie?

Leżaki plażowe są dostępne w wielu wersjach. Różnią się wykorzystanym materiałem, funkcjonalnością, designem oraz oczywiście ceną. Za leżaki plażowe lub ogrodowe można zapłacić od kilkudziesięciu do nawet 500 złotych. Kryterium ceny ma więc tutaj niemałe znaczenie, szczególnie jeśli poszukujesz leżaka do ogrodu lub na balkon, ale nie chcesz zapłacić za niego niebotyczną sumę.

Na początku warto więc ustalić zakres cenowy oraz własne oczekiwania i potrzeby. Nie wszystkim będzie odpowiadał plastikowy leżak plażowy. Większość z nas preferuje prostą drewnianą konstrukcję, na której rozciągnięty jest materiał. Tego typu meble stały się ostatnio bardzo popularne. Wiele osób decyduje się na nie ze względu na nieskomplikowaną pielęgnację i wysoką trwałość (taki leżak plażowy może posłużyć nawet kilka lat). 

Fot. materiały prasowe

Kiedy liczy się design

Wiele osób, którym zależy na ciekawym designie, decyduje się na zakup droższych plastikowych leżaków, które mają bardzo efektowną formę. Dostępne są także bardzo ergonomiczne modele, które cenią sobie szczególnie osoby z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi i ograniczoną mobilnością. Zaletą plastiku jest również łatwość w utrzymaniu czystości. Problem polega jednak na tym, że materiał ten jest nieekologiczny, ponadto za leżak o naprawdę ciekawej formie trzeba niemało zapłacić. Co więc zrobić, jeśli zależy Ci na niebanalnym leżaku, ale niekoniecznie jesteś gotowa wybrać jeden z plastikowych modeli?

Leżakowa alternatywa dla plastiku

Idealnym pomysłem będą modele z materiału naciągniętego na prostą drewnianą konstrukcję. Takie leżaki plażowe produkowane są z lekkich i wytrzymałych materiałów, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach. Można je wykorzystać podczas odpoczynku w ogrodzie, relaksu na balkonie lub podczas spotkań ze znajomymi na biwaku. Najciekawszy element stanowi jednak oryginalna grafika, która jest nadrukowana na materiał leżaka!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pixers (@pixersize)

Dzięki możliwościom, jakie dają niektórzy producenci tego typu rozwiązań, do stworzenia projektu leżaka plażowego można wykorzystać jedną z tysięcy grafik dostępnych w sklepie. Bogactwo grafik pozwala zamówić niepowtarzany, zwracający uwagę, leżak, a przy tym wyjątkowo prosty w formie. Plusem takiego rozwiązania jest także to, że grafikę nanosi się na wysokiej jakości włókno poliestrowe. To z kolei sprawia, że nadruk jest odporny na zabrudzenia i zachowuje intensywne, jasne kolory. Cena tego typu modeli również może Cię pozytywnie zaskoczyć.

 

Materiał partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie