„Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy”. Przepowiednia Jackowskiego na wrzesień

Czy uczniowie wrócą do szkół?
„Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy”. Przepowiednia Jackowskiego na wrzesień
fot. Unsplash
28.07.2020

Za nami jeden z najdziwniejszych roków szkolnych. Z powodu koronawirusa musiał zostać przerwany na początku drugiego semestru i od marca do końca czerwca realizowano nauczanie zdalne. Niektórzy uczniowie zdążyli już stęsknić się za nauczycielami, ale przyszłość też wygląda niepewnie.

Zobacz również: Kiedy rząd zniesie wszystkie ograniczenia? Niepokojące słowa Jackowskiego

Co jakiś czas słyszymy ekspertów ostrzegających przed drugą falą pandemii, która ma nadejść jesienią. Czy z tego powodu konieczny będzie kolejny „lockdown”, a lekcje nadal będą odbywały się jedynie online? Dziś trudno przewidzieć. Chyba, że jest się Krzysztofem Jackowski.

Najpopularniejszy polski jasnowidz postanowił odnieść się do sprawy.

uczennica

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Wizjoner, nazywany także „medium z Człuchowa”, poruszył temat w czasie jednej z ostatnich relacji na żywo. Według niego termin rozpoczęcia roku szkolnego wydaje się niezagrożony, ale to nie oznacza powrotu do całkowitej normalności. Sytuacja szybko zacznie się komplikować, więc prawdopodobnie czeka nas powrót obostrzeń.

Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września

- stwierdził, dodając że wszystko „zacznie się normalnie”. Zgodnie z jego przewidywaniami zawieszenie zajęć może być na pewnym etapie znowu konieczne.

Zobacz również: „Coś poważnego zacznie się dziać”. Niepokojąca wizja Jackowskiego na jesień

szkolny korytarz

Powrót do szkoły we wrześniu

Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy (...) Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła zacznie się normalnie

- relacjonuje radiozet.pl.

Wynika z tego, że sytuacja epidemiologiczna wymknie się spod kontroli i rząd zdecyduje się odświeżyć znane nam z przeszłości restrykcje. System edukacji ma działać, choć częściowo wirtualnie.

To nie jedyna przepowiednia Jackowskiego na najbliższe miesiące. Wizjoner niedawno zdradził prognozę pogody na zimę 2020.

Zobacz również: Pierwsza prognoza na zimę 2020/2021. Jackowski nie pozostawia złudzeń

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 2.5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.07.2020 02:30
żeby stwierdzić to co on nie trzeba być wizjonerem. Jackowski nic nie mówi wprost, A jego wizje każdy inerpretuje po swojemu. wiadomo że jest koronawirus, i ze z nadejściem chłodów może znów sie nasilić, co spowoduje wiele koplikacji, nie tylko w szkołach. każdy o tym wie.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 29.07.2020 00:26
Czy on umie normalnie się wypowiadać?
odpowiedz
Gość (Ocena: 1) 28.07.2020 23:18
Już mam dość artykułów, promujących tego oszusta.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.07.2020 11:57
Śmieszny koleś.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie