Imiona kobiet, które są najlepszymi przyjaciółkami. Możesz powierzyć im każdy sekret

Znajomość z nimi to wyjątkowy skarb. A może sama znalazłaś się wśród nich?
Imiona kobiet, które są najlepszymi przyjaciółkami. Możesz powierzyć im każdy sekret
fot. Unsplash (Antonino Visalli)
26.07.2020
Zuzanna Niedzielska

Są takie osoby, do których mamy zaufanie i możemy powiedzieć im dosłownie o wszystkim. Wysłuchają nas, nie oceniają i zawsze starają się zrozumieć. Przy takich znajomych czujemy się swobodnie, a gdy dodamy do tego podobne poczucie humoru, wspólne zainteresowania i zbliżone życiowe wartości, to brzmi jak idealny pakiet na wieloletnią przyjaźń.

Mówi się, że gdy trwa ponad 7 lat, to będzie trwała już przez całe życie. Trudno znaleźć Ci taką bratnią duszę? Podobno idealne przyjaciółki noszą któreś z poniższych imion. Zobacz, czy Twoje też się tam znalazło.

Zobacz również: Imiona, które mają w życiu wyjątkowe szczęście. Sprawdź, czy do nich należysz

Jakie kobiety są najlepszymi przyjaciółkami?

przyjaciółki

Aleksandra

Na te kobiety zawsze można liczyć. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafią zachować spokój i zdrowy rozsądek. Są pełne wdzięku i aktywne, a jednocześnie niezależne. Mówią bezpośrednio to, co myślą, dlatego nie można zarzucić im braku szczerości. Mają też wiele energii i pomysłów, aż trudno za nimi nadążyć, jednak nie będziesz się z nimi nudzić.

Emilia

Emilka nikogo nie zostawi bez pomocy. Jest tak ufna i dobra, że niektórzy nawet to wykorzystują. Ma wyjątkowe poczucie humoru, a w towarzystwie wyróżnia się dumną postawą. Ma bardzo wrażliwą naturę, interesuje się sztuką i zaraża tym innych. Dla swoich bliskich zrobi wszystko.

Julia

Julki są bardzo pogodnymi przyjaciółkami, które cieszą się życiem. Zarażają swoim optymizmem, pozwalając dostrzec plusy tam, gdzie inni ich nie widzą. Dbają o swój rozwój, a jednocześnie są bardzo wspierające dla rodziny i przyjaciół. To kobiety do tańca i do różańca! 

Katarzyna

Kasia zawsze powie to, co myśli i chciałaby, żeby cały świat opierał się na prawdzie. Nie lubi intryg za plecami i obgadywania innych osób. Jest bardzo wrażliwa, a jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Idealnie czuje się na głośnej imprezie, gdzie lubi się wyszaleć, a także w domowym zaciszu, czytając książkę. Jest bardzo uważna na ludzi i chętnie ci pomoże, a przy okazji nauczy kierować się zdrowym egoizmem. Spędzicie miło czas zarówno na przyjęciu, zakupach, jak i opalając się w ogródku.

Zuzanna

Zuzia doskonale łączy swoje pasje z życiem towarzyskim. Nie potrzebuje całego wianuszka znajomych, ponieważ docenia kilka zaufanych dusz, bliskich jej sercu. Jest lojalną przyjaciółką, pełną zrozumienia i empatii. Podzieli się z tobą życiową mądrością, rozbawi w najgorszym momencie, a wieczorem porwie na szaloną imprezę.

przyjaciółki

Zobacz również: Imiona najlepszych mężów. Ich właścicielom warto powiedzieć „tak”

Polecane wideo

Liczy się styl, a nie rozmiar. Przyjaciółki o skrajnie różnych sylwetkach pozują w takich samych stylizacjach
Liczy się styl, a nie rozmiar. Przyjaciółki o skrajnie różnych sylwetkach pozują w takich samych stylizacjach - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 4 / 5
Tośeńka<3 (Ocena: 5) 12.09.2023 18:28
No... Takie słabe... Ale z Julką się zgodzę. Super bestiiiii
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 3) 26.07.2020 21:21
z numerem nr 1 i 3 sie zgodzę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie