Ostrzeżenie włoskiej mistyczki. Wcześniej jako jedyna przewidziała pandemię

Gisella Carda ujawniła treść objawienia.
Ostrzeżenie włoskiej mistyczki. Wcześniej jako jedyna przewidziała pandemię
Fot. Unsplash (Joao Silas)
21.07.2020

Nostradamus, Jackowski i Baba Wanga to autorzy chyba najbardziej znanych przepowiedni. Uznawani są za wizjonerów, którzy są w stanie z dużą dokładnością przewidzieć przyszłość. Ich działalność ma jednak świecki charakter, a niektórzy mistycy powołują się na bliskie relacje ze Stwórcą. Tak jak ona.

Zobacz również: Przepowiednia, której wszyscy się obawiają. O czym mówi czwarta tajemnica fatimska?

Gisella Carda przekonuje, że miewa regularne objawienia, w czasie których Matka Boża zdradza jej losy świata. Kobieta wpada w ekstazę, miewa realistyczne wizje, a tuż przed Wielkanocą na ciele Włoszki mają pojawiać się krwawiące stygmaty. O jej prawdomówności mają świadczyć słowa z września ubiegłego roku.

Bardzo szybko doczekała się spełnienia.

kapliczka

Gisella Carda - przepowiednie

Pod koniec 2019 roku wizjonerka prosiła cały świat o modlitwę za Chiny, a później także za jej ojczyznę - Włochy.

Stamtąd przyjdą nowe choroby. Wszystko już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami

- wieszczyła tuż przed wybuchem światowej pandemii wirusa SARS-CoV-2. Największe ognisko odnotowano wtedy właśnie w Chinach, a Włochy to kraj, który w Europie ucierpiał najbardziej.

Dzieci moje, dlaczego czekacie, aż stanie się coś strasznego, żeby zbliżyć się do Boga, a kiedy wszystko jest dobrze nie znacie swojego Zbawiciela? Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już wielu oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę

- przemawiała w imieniu Matki Bożej.

Zobacz również: „Ludzie będą spadali z nieba”. Ujawniono wizję „serbskiego Nostradamusa”

modlitwa

Czasy ostateczne

To jednak nie koniec, ale dopiero zapowiedź problemów - czytamy na fakt.pl, który powołuje się na książkę „Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata” autorstwa Teresy Kowalik i Przemysława Słowińskiego.

Mój Syn przyspieszył swój powrót, jest bardzo zmęczony zachowaniem ludzi, żyjecie jak w Sodomie i Gomorze (...) Jesteście tak przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie otaczających was demonów, nie jesteście w stanie dostrzec Antychrysta, który znajduje się wśród was. Nadeszły dni Ostrzeżenia, wkrótce zobaczycie mojego Syna przychodzącego z nieba na obłoku, a potężny huk sprawi, że ziemia zadrży. Wielkim znakiem tego zdarzenia będzie krzyż widoczny na całym świecie

- ujawniła niemal dokładnie 3 lata temu.

Jest się czego obawiać?

Zobacz również: Zapomniana przepowiednia amerykańskiej wizjonerki. Dotyczy losów Polski

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 13:54
Kolejna która się naćpała a potem mówi że miała wizje. Chyba narkotyczne.
odpowiedz
True (Ocena: 5) 21.07.2020 11:08
Z tą Sodomą i Gomorą to się zgodzę. Wszędzie nagość, kult ciała. Tępe, puste i napakowane sylikonem celebrytki, wypinające się przed lustrem, robiące wyuzdane pozy. Mam dość życia w takim chorym i grzesznym świecie.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 21.07.2020 07:15
Czoko. W czoko-loko.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie