PSYCHOZABAWA: Komu pomożesz w pierwszej kolejności? Ten wybór mówi o Tobie wszystko

Przekonaj się, czym tak naprawdę kierujesz się w życiu.
PSYCHOZABAWA: Komu pomożesz w pierwszej kolejności? Ten wybór mówi o Tobie wszystko
fot. Facebook
18.07.2020

Każdy z nas ma w życiu inne priorytety. Ciężko kłócić się między sobą o wartości, bo każda osoba swoje własne będzie uważała za najważniejsze. Psychotesty takie jak ten pomagają wydobyć z naszej podświadomości to, czym tak naprawdę kierujemy się w życiu. Wystarczy wskazać na obrazku, na co w pierwszej kolejności zwróciliśmy uwagę. I wszystko staje się jasne. Jesteś gotowa?

Zobacz również: Test z kotem: Jakie są Twoje 3 dominujące cechy charakteru?

Psychotest: Komu pomożesz w pierwszej kolejności? 

Starsza pani z laską

Jeżeli to tej pani rzuciłaś się na pomoc w pierwszej kolejności, oznacza to, że w życiu jesteś opanowana i racjonalna. Starasz się nie działać pod wpływem impulsu i zawsze kierować się rozsądkiem. To, co wyróżnia cię na tle innych, to zdecydowanie silne poczucie moralności i jasno sprecyzowane poglądy. Kiedy czujesz, że coś jest właściwe, idziesz za tym, nie zważając na opinię otoczenia.

Kotek

Chciałaś pomóc temu biednemu zwierzątku? To znaczy, że jesteś bardzo uczuciowa, wrażliwa i delikatna. Kochasz świat natury i zwierzęta, a czasem stawiasz je nawet ponad ludźmi. Uważasz, że mają oni w sobie wiele negatywnych cech i nie zawsze zasługują na wsparcie. Choć masz otwarte serce, to równocześnie potrafisz być nieufna. Łatwo cię zranić, a później długo pamiętasz krzywdy i wybaczanie przychodzi ci z oporem. 

Kobieta z zakupami

Jeśli to właśnie na nią spojrzałaś w pierwszej kolejności, prawdopodobnie cechuje cię bezinteresowna postawa i chęć niesienia pomocy ludziom. Często nawet robisz to dla samej siebie, bo przynosi ci to spełnienie i radość. Niektórzy postrzegają cię jako osobę, która próbuje zbawić cały świat. Nie narzucaj się każdemu i nie dawaj rad na siłę, ponieważ nie wszyscy w twoim otoczeniu są na to gotowi.

Mężczyzna przy samochodzie

Gdy twój wybór padł na tego pana, wskazuje to na ogromną odpowiedzialność i zdolności przywódcze. Potrafisz inspirować innych, jednocześnie bez narzucania im swojego zdania. Jest w tobie dużo charyzmy i pewności siebie, co przyciąga innych. Dokładnie wiesz, czego chcesz i potrafisz to osiągnąć. Doskonale sprawdzisz się na stanowiskach kierowniczych i artystycznych.

Zobacz również: Psychotest: Która para jest według Ciebie najszczęśliwsza?

Źródło: kobieta.onet.pl

Polecane wideo

Absurdalny test na szczupłość. Kobiety robią ze szminką coś bardzo dziwnego
Absurdalny test na szczupłość. Kobiety robią ze szminką coś bardzo dziwnego - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 20.07.2020 15:09
Ja pomogę kotkowi, bo sama mam tego zwierzaka w domu i wiem jak niebezpiecznie jest, kiedy znajduje się blisko ulicy. Potem babci. Karyna z zakupami niech sobie radzi sama, a na mechanice samochodowej się nie znam więc facetowi też nie pomogę.
zobacz odpowiedzi (1)
miesny jez (Ocena: 5) 20.07.2020 13:13
jebac pierdolonego siersciucha. babcia, kobieta, auta
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.07.2020 19:20
Na samochodach się nie znam, więc nie będę przeszkadzać facetowi. Baba z zakupami chyba wie, ile jest w stanie udźwignąć. Sama sobie winna. Zresztą mam iść specjalnie tam gdzie ona, nawet jak idę gdzie indziej tylko po to, żeby jej zanieść zakupy? Nie wiem jak pomóc kotu, nie da się złapać bo to dzikus, jeszcze mnie udrapnie. Jedynie zostaje przeprowadzenie staruszki, co wielokrotnie już w życiu robiłam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2020 18:50
A ja babci i kotkowi 😊
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 18.07.2020 18:30
Ale wszyscy radzą sobie sami. Komu tu pomagać? Kot ucieknie, jak zobaczy samochód, starsza pani już przeszła przez zebrę, dziewczyna z zakupami poradzi sobie sama, pan naprawiający samochód poradzi sobie lepiej beze mnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie