Pomysł na prezent dla niej: ucieszy każdą zmotoryzowaną Cosmo Girl!

Tak naprawdę warto go mieć w każdym samochodzie.
Pomysł na prezent dla niej: ucieszy każdą zmotoryzowaną Cosmo Girl!
10.01.2020

MiVue J85, bo o nim mowa, to kompaktowy wideorejestrator wyposażony w wiele funkcji, które przydadzą się na drodze, a zwłaszcza podczas niespodziewanego incydentu na trasie. Z takiego prezentu ucieszy się każda posiadaczka samochodu!

Wideorejestrator MiVue J85 – niezawodny asystent podczas jazdy

Urządzenie jest wyposażone w kamerę, która zarejestruje każdy szczegół nie tylko na jezdni, ale też w jej otoczeniu. Z kolei dzięki matrycy STARVIS nawet podczas jazdy nocą zostaną uwiecznione wszystkie istotne szczegóły, pozwalające zidentyfikować uczestników zdarzenia drogowego. Widoczność obrazu wspomaga technologii Mio Night Vision Pro, dzięki której nagranie staje się bardziej czytelne, a szczegóły – bardziej doświetlone, zwłaszcza w nocy.

Model nie posiada wyświetlacza, dlatego można go schować za lusterkiem wstecznym. Ogromnym ułatwieniem jest fakt, że urządzenie obsługujemy w całości za pośrednictwem smartfonu.

 

fot. Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

MiVue J85 dba o bezpieczeństwo jazdy także dzięki zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy (ADAS), które minimalizują prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji w wyniku chwilowej nieuwagi kierowcy.

Kamera wyposażona została w systemy:

– FCWS – układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym,

– LDWS – układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu

– FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go, który informuje o tym, że pojazd przed nami ruszył z miejsca.

Wideorejestrator MiVue J85 można uzupełnić o dodatkową kamerę tylną MiVue A30 i rozwiązanie Smartbox, dzięki czemu urządzenie będzie działało także w trybie parkingowym.

Wideorejestrator kupicie za 649 złotych, a teraz macie ku temu bardzo dobrą okazję! Przy zakupie urządzenia w dowolnym sklepie możecie skorzystać z usługi cash back. Wszystkich szczegółów dowiecie się w regulaminie promocji na miocashback.pl

 

 

Pomysł na logo

 

Materiał promocyjny

Polecane dla Ciebie