Zapomniana przepowiednia amerykańskiej wizjonerki. Dotyczy losów Polski

Weronika Lucken zobaczyła, co czeka nasz kraj.
Zapomniana przepowiednia amerykańskiej wizjonerki. Dotyczy losów Polski
Fot. Unsplash (Elcarito)
16.07.2020

Jak odróżnić prawdziwego wizjonera od zwykłego hochsztaplera? Należy sprawdzić jego wiarygodność, a w tym przypadku naprawdę coś jest na rzeczy - twierdzą obserwatorzy zjawisk nadprzyrodzonych. Ich zdaniem amerykańska mistyczka sporo widziała i niemal nigdy się nie myliła.

Zobacz również: Przepowiednia, której wszyscy się obawiają. O czym mówi czwarta tajemnica fatimska?

Weronika Lucken miała przewidzieć m.in. zwycięstwo komunizmu w Chinach, śmierć Mahatmy Ghandiego czy zamach na prezydenta USA Johna Kennedy’ego. Niepozorna mieszkanka Nowego Jorku regularnie ogłaszała swoje przepowiednie, które prędzej czy później się spełniały.

Czy podobnie będzie z jej słowami na temat Polski?

księga

Weronika Lucken o Polsce

Jak informuje opisujący sprawę fakt.pl, Amerykanka pozostawiła po sobie zapiski, w których notowała słowa Jezusa. Kobieta twierdziła, że przemawia przez nią sam Chrystus i to on jest autorem wszystkich przepowiedni. 23 marca 1983 roku miał się wypowiedzieć na temat naszego kraju.

I wtedy Chrystus pokazał mi coś nowego, coś, czego przedtem nie widziałam. Wziął mnie i powiedział: „To są ostrzeżenia i znaki, których macie oczekiwać. I kiedy zobaczycie te wydarzenia, wiedzcie, że oczyszczenie jest blisko (…)". I ujrzałam kraj. Na granicy tego kraju stali ludzie w mundurach i Pan Jezus powiedział, że to Rosjanie i że Rosja dokona inwazji na ten kraj i podbije go. I Pan Jezus powiedział, że tym krajem jest Polska. Rosjanie wejdą do Polski i zajmą ją. I po tym wszystkim powiedział mi, że ci ludzie otoczą też inny kraj. Widziałam ten kraj - to była Italia. Rosja uderzy na Włochy, ale gdy tam wkroczy, to wtedy ciemności okryją ziemię

- odnotowano w książce Teresy Kowalik i Przemysława Słowińskiego „Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata”.

Zobacz również: „Ludzie będą spadali z nieba”. Ujawniono wizję „serbskiego Nostradamusa”

modlitwa różaniec

Wizja końca świata

Dni na waszej Ziemi są policzone. Kula oczyszczenia jest w drodze. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich chwil cierpienia pozostaną w pobliżu Mego Syna, nie potrzebują się obawiać. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich cierpień wpadną w wieczną ciemność, uczynią to z własnego wyboru. Nie patrzcie w górę na niebo. Jest tam błyskawica, jest bardzo gorąca błyskawica!

- ostrzegała mistyczka.

Przez lata utrzymywała, że koniec świata to tylko kwestia czasu. Powtórne przyjście Jezusa przetrwają wyłącznie ci, którzy nie wyrzekli się wiary. „Nie będzie zwlekał, biorąc pod uwagę tempo, z jakim człowiek posuwa się do przodu w planie szatana - wieszczyła.

Zobacz również: „Coś poważnego zacznie się dziać”. Niepokojąca wizja Jackowskiego na jesień

Polecane wideo

Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura?
Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 18.07.2020 10:47
Wariatka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2020 21:51
https://pompejanska.rosemaria.pl/category/swiadectwa-nowenna-pompejanska/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2020 15:50
Polacy tak się głupio kłócą między sobą a politykę że tylko czekać aż coś złego się wydarzy..
odpowiedz
Karolinka-wizjonerka (Ocena: 5) 16.07.2020 14:51
Niech ta Werona pierdo..nie się w łeb 😏
odpowiedz

Polecane dla Ciebie