Zapomniana przepowiednia amerykańskiej wizjonerki. Dotyczy losów Polski

Weronika Lucken zobaczyła, co czeka nasz kraj.
Zapomniana przepowiednia amerykańskiej wizjonerki. Dotyczy losów Polski
Fot. Unsplash (Elcarito)
16.07.2020

Jak odróżnić prawdziwego wizjonera od zwykłego hochsztaplera? Należy sprawdzić jego wiarygodność, a w tym przypadku naprawdę coś jest na rzeczy - twierdzą obserwatorzy zjawisk nadprzyrodzonych. Ich zdaniem amerykańska mistyczka sporo widziała i niemal nigdy się nie myliła.

Zobacz również: Przepowiednia, której wszyscy się obawiają. O czym mówi czwarta tajemnica fatimska?

Weronika Lucken miała przewidzieć m.in. zwycięstwo komunizmu w Chinach, śmierć Mahatmy Ghandiego czy zamach na prezydenta USA Johna Kennedy’ego. Niepozorna mieszkanka Nowego Jorku regularnie ogłaszała swoje przepowiednie, które prędzej czy później się spełniały.

Czy podobnie będzie z jej słowami na temat Polski?

księga

Weronika Lucken o Polsce

Jak informuje opisujący sprawę fakt.pl, Amerykanka pozostawiła po sobie zapiski, w których notowała słowa Jezusa. Kobieta twierdziła, że przemawia przez nią sam Chrystus i to on jest autorem wszystkich przepowiedni. 23 marca 1983 roku miał się wypowiedzieć na temat naszego kraju.

I wtedy Chrystus pokazał mi coś nowego, coś, czego przedtem nie widziałam. Wziął mnie i powiedział: „To są ostrzeżenia i znaki, których macie oczekiwać. I kiedy zobaczycie te wydarzenia, wiedzcie, że oczyszczenie jest blisko (…)". I ujrzałam kraj. Na granicy tego kraju stali ludzie w mundurach i Pan Jezus powiedział, że to Rosjanie i że Rosja dokona inwazji na ten kraj i podbije go. I Pan Jezus powiedział, że tym krajem jest Polska. Rosjanie wejdą do Polski i zajmą ją. I po tym wszystkim powiedział mi, że ci ludzie otoczą też inny kraj. Widziałam ten kraj - to była Italia. Rosja uderzy na Włochy, ale gdy tam wkroczy, to wtedy ciemności okryją ziemię

- odnotowano w książce Teresy Kowalik i Przemysława Słowińskiego „Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata”.

Zobacz również: „Ludzie będą spadali z nieba”. Ujawniono wizję „serbskiego Nostradamusa”

modlitwa różaniec

Wizja końca świata

Dni na waszej Ziemi są policzone. Kula oczyszczenia jest w drodze. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich chwil cierpienia pozostaną w pobliżu Mego Syna, nie potrzebują się obawiać. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich cierpień wpadną w wieczną ciemność, uczynią to z własnego wyboru. Nie patrzcie w górę na niebo. Jest tam błyskawica, jest bardzo gorąca błyskawica!

- ostrzegała mistyczka.

Przez lata utrzymywała, że koniec świata to tylko kwestia czasu. Powtórne przyjście Jezusa przetrwają wyłącznie ci, którzy nie wyrzekli się wiary. „Nie będzie zwlekał, biorąc pod uwagę tempo, z jakim człowiek posuwa się do przodu w planie szatana - wieszczyła.

Zobacz również: „Coś poważnego zacznie się dziać”. Niepokojąca wizja Jackowskiego na jesień

Polecane wideo

Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura?
Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura? - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.89 / 5
Maron (Ocena: 5) 24.12.2020 21:30
Ja jestem synem Jezusa, oprócz tego że również jestem biologicznym synem moich metrykalnych rodziców jak w akcie urodzenia. Weronika Lucken może mieć rację! Zazwyczaj nie wierzę żadnym wizjonerom, bo uważam ich za szarlatanów. Nawet dla mnie jest to w pewnym stopniu zaskakujące, ale spontanicznie zacząłem wieszczyć oraz mam jasnowidzenia w sprawach codziennych już od dawna. O Jezusie wiem dużo więcej niż ujawniają nasze częściowo zafałszowane religie. Jestem wierzący i jestem katolikiem, gdyż katolicyzm jest najbardziej zbliżony do Prawdy. Uważam że nie należy zabijać małych dzieci - aborcja to zbrodnia! Jak będziecie zbrodniarzami to nic wam nie pomoże. A teraz zagadka ode mnie: czy uczciwy człowiek może zaszczepić się nieetyczna szczepionka wyprodukowaną na niewinnie zabitym, abortowanym dziecku? Taka jest szczepionka Pfizer i inne przeciwko covid-19. Grafikę przedstawiająca covid wszyscy znają - przypomina ognistą kulę. Zatem zagłada ziemi opisana przez wizjonerkę, to kowid atakujący Ziemian. Tak to sobie tłumaczę.
odpowiedz
Syn Judasz (Ocena: 4) 24.12.2020 12:29
A z kąd wiesz ,że Chrystus nie miał syna? Bo tak napisali??Phi przecież w TVP w latach 70 mówili ,że w Katyniu Polaków wymordowali Niemcy mówili ,że socjalizm to najwspanialszy system polityczny i co kłamali??
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.12.2020 08:05
Chrystus powiedział że kto będzie blisko Syna Mego? Chrystus nie miał syna
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 18.07.2020 10:47
Wariatka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2020 21:51
https://pompejanska.rosemaria.pl/category/swiadectwa-nowenna-pompejanska/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie