Darmowe gry online. W co grać, jeśli nudzisz się w wakacje?

Być może spodoba Ci się któraś z naszych propozycji!
Darmowe gry online. W co grać, jeśli nudzisz się w wakacje?
Fot. pexels
13.07.2020

Pogoda w wakacje bywa kapryśna. Co robić w dni, kiedy za oknem pada deszcz i nie można spotkać się z przyjaciółmi? Grać online! Oto dwie propozycje darmowych gier, które być może ci się spodobają i umilą wakacyjny czas!

Arena Mody

Na czym polega gra: Stwórz swoją supermodelkę i przeprowadź ją przez świat mody. Arena Mody jest wypełniona minigrami, zwierzakami, sklepami, chłopakami i pojedynkami.

W grze możesz całkowicie zmienić wygląd swojej modelki kiedy tylko chcesz. Twarz, włosy, makijaż, ubrania i dodatki – nowe aktualizacje pojawiają się co tydzień.

Wolisz domek na plaży czy wieżowiec w stolicy? Gra pozwala również na zaprojektowanie mieszkania dla swojej bohaterki.

Twoja modelka w Arenie Mody będzie miała również wpływ na wygląd swojego chłopaka. Kto wie, może zorganizujesz przyjęcie zaręczynowe?

A może chcesz zaadoptować zwierzaka? Gra pozwala również na taką opcję – będziesz mogła zając się nie tylko kotkiem lub pieskiem, ale także… egzotycznymi gatunkami.

Gdzie grać: Możesz zagrać albo przez facebooka, albo zakładając konto.

Gra dostępna TUTAJ.

Star Stable

Na czym polega gra: W Jorviku, pięknej wyspie niekończących się przygód, wraz ze swoim własnym koniem stajesz się częścią magicznej historii, w której trakcie odkrywasz fantastyczny świat.

Otrzymasz własnego konia do jazdy, trenowania i opieki. Gdy staniesz się bardziej doświadczonym jeźdźcem, możesz kupić więcej koni i wybierać spośród różnych ras. W Jorviku możesz posiadać tyle koni, ile tylko zapragniesz!

W magicznym świecie Star Stable czeka wiele intrygujących postaci i ekscytujących tajemnic. Rozwiązuj różne zadania i przeżyj niezapomniane historie wraz z wyspiarzami Jorvik.

W Star Stable zawsze znajdziesz coś nowego. Spotkaj się online z przyjaciółmi i podziel przygodami z innymi jeźdźcami. Wybierz się na przejażdżkę, rozmawiaj lub rywalizuj w jednym z wielu wyścigów na wyspie.

Gdzie grać: Zakładasz konto i grasz TUTAJ.

Udanej zabawy!

Polecane wideo

School girl ponytail. Jak zrobić najmodniejszy kucyk z Instagrama?
School girl ponytail. Jak zrobić najmodniejszy kucyk z Instagrama? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Marysia (Ocena: 5) 17.07.2020 15:13
Ja postanowiłam mężowi, jak się nudziłam - wyprawić najlepsze urodziny na świecie. Nawet mu wynajęłam Firmę Cateringową Margaret, wystawiłam namiot w ogrodzie i zrobiło się ładne przyjęcie.
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 15.07.2020 23:02
Te gry stanowczo nie są dla mnie. Wolę spotkać się ze znajomymi i zagrać w planszówki :) Obecnie najczęściej sięgamy po Lombard życie pod zastaw, bo każdy z nas lubi obracać gotówką, a dzięki kartom specjalnym, różnym polom na planszy i trzem kostkom rozgrywka nigdy się nie nudzi ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2020 08:51
W nic strata czasu i zdrowia wyjdźcie z domu..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2020 13:28
Boże, modelki, koniki... Lepiej zainstalujecie sobie Steama.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie