Imiona, które mają w życiu wyjątkowe szczęście. Sprawdź, czy do nich należysz

Statystycznie odnoszą więcej sukcesów i żyje im się lekko.
Imiona, które mają w życiu wyjątkowe szczęście. Sprawdź, czy do nich należysz
Fot. Unsplash (Gian Cescon)
10.07.2020
Zuzanna Niedzielska

Imię, które po urodzeniu nadają nam rodzice, to bardzo poważna sprawa. W końcu będzie już naszą wizytówką do końca życia. Możesz w to wierzyć lub nie, ale istnieją imiona, które mają w sobie coś takiego, co sprawia, że im właścicielom żyje się po prostu lżej i lepiej. Łatwiej osiągają sukcesy, szybciej zawierają cenne znajomości i mają więcej pewności siebie. 

Zobacz również: 11 pięknych imion dla dziewczynek, o których zdążyliśmy zapomnieć

Nie wiadomo, czy chodzi o oryginalność, sposób ich wypowiadania czy ładunek energetyczny, jaki ze sobą niosą, a może etymologię imienia, o której przeczytamy w księgach imion. Coś jednak powoduje, że statystyki mówią jasno - właściciele tych imion mają wyjątkowe szczęście. Jesteś wśród nich?

Te imiona mają w życiu wyjątkowe szczęście

Sprawdź, czy Twoje imię znalazło się na poniższej liście lub zainspiruj się, jak możesz nazwać swoje dziecko, aby nieco pomóc szczęściu.

Izabela

To kobieta otwarta niczym księga, doskonale zna swoje mocne strony i nie odpuszcza, dopóki nie osiągnie wymarzonego celu. Jest urodzoną perfekcjonistką, która wiele wymaga od innych, a jeszcze więcej od samej siebie.

Wiktoria

Już samo to imię oznacza zwycięstwo, więc czemu się dziwić. Jest bardzo pracowita i uparta w swoich postanowieniach. W miłości jest kobietą o sprecyzowanych potrzebach i miewa odważne fantazje. W życiu odpowiedzialna, wszechstronnie uzdolniona i o męskim sposobie myślenia, dlatego łatwiej pracuje jej się z mężczyznami.

Karmen

Nadal egzotyczne w Polsce imię, a jego właścicielkę rozpiera życiowa energia. Zna swoje mocne strony i dobrze wie, czego chce. Bardzo ambitna, a przy tym ogromnie uczuciowa. Jest wierną partnerką, która nie wybacza zdrady, a bez namiętności więdnie niczym kwiat.

Aurelia

Wrażliwa, cierpliwa, zorganizowana. Aurelia to doskonała i troskliwa opiekunka, która równie dobrze odnajduje się w roli businesswoman. Docenia małe rzeczy i potrafi okazywać wdzięczność.

Elżbieta

Nic dziwnego, że to królewskie imię zwiastuje duże szczęście i majątek. Jest dystyngowana, elegancka i pełna klasy. Ma wysokie poczucie wartości, budzi respekt i potrafi kierować innymi ludźmi, co zapewnia jej sukcesy na polu finansowym. Lubi otaczać się elitą i kontemplować sztukę.

dziewczyny w koronach

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Źródło: astromagia.pl

Polecane wideo

„Twarz lalki”. 12-letnia Loise Grendel to nowa najpiękniejsza dziewczynka na świecie!
„Twarz lalki”. 12-letnia Loise Grendel to nowa najpiękniejsza dziewczynka na świecie! - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 1.33 / 5
gość (Ocena: 1) 25.01.2021 10:14
Znam Elzbiete i to co piszecie to nie prawda... Nie jest wcale elegancka...eh
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.01.2021 10:13
Eh... Jak chcecie pisac bzdury to zrzucajcie wszystkiego na amerykanskich naukowcow , ten trick reklamowy byl dobry ze 40 lat temu... gosc ponizej tez ma racje nie sprawdzacie nawet reportazy ktore piszecie...
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 24.01.2021 18:08
...Umieściliście imię 'Elżbieta' zarówno w gronie imion przynoszących szczęcie, jak i tych, przynoszących pecha...proszę, sprawdzajcie swoje artykuły, bo bez tego znajdzie się w nich spora liczba nieścisłości.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie