Internauci masowo szukają swoich bliźniaków na TikToku. Te podobieństwa obcych ludzi są po prostu niesamowite

Trudno to wyjaśnić, ale oni naprawdę nie są ze sobą spokrewnieni.
Internauci masowo szukają swoich bliźniaków na TikToku. Te podobieństwa obcych ludzi są po prostu niesamowite
Fot. TikTok.com (amberannandrews/maddiesalute)
24.06.2020

Każdy z nas chce wierzyć w to, że jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Ale gdy patrzymy na takie zdjęcia jak te, które obejrzycie w poniższej galerii okazuje się, że musimy zweryfikować to przekonanie. Na świecie żyje już ponad 7,8 mld ludzi i coraz więcej przypadków jest dowodem na to, że gdzieś po drugiej stronie globu prawdopodobnie każdy z nas spotkałby swojego sobowtóra 

Zobacz również: To NIE SĄ zdjęcia gwiazd! Zobacz ludzi, którzy do złudzenia przypominają celebrytów

Ostatnio wielu internautów przeżywa prawdziwy szok – wszystko dlatego, że znajdują w Sieci swoich sobowtórów (zwanych też dopplegangerami), mimo że wcale nie są ze sobą spokrewnieniTo efekt wyzwania, które trenduje właśnie na TikToku. Challenge został zapoczątkowany przez internautę o pseudonimie @swole_dds i bazuje na informacji, jakoby na całym świecie istniało przynajmniej 5 osób, które wyglądają dokładnie tak jak myWszystko wskazuje na to, że jest w tym wiele prawdy! Patrząc na zdjęcia tych nieznajomych naprawdę trudno uwierzyć w to, że nie są to zaginieni przed laty bliźniacy.  

Zobaczcie, jak wyglądają identyczni nieznajomi z TikToka, którzy odnaleźli się dzięki internetowemu wyzwaniu. Co sądzicie o tym fenomenie? 

Polecane wideo

Jak wyglądają najpiękniejsze bliźniaczki i najprzystojniejsi bliźniacy na świecie?
Jak wyglądają najpiękniejsze bliźniaczki i najprzystojniejsi bliźniacy na świecie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
inga (Ocena: 5) 03.07.2020 11:10
Kiedy byłam w liceum, koleżanka z klasy po jednym z weekendów stwierdziła, że jestem snobem i nie przyznaję się do znajomości na imprezach. Kiedy się zdziwiłam, zaprzeczając że byłam w owy weekend na jakiejkolwiek imprezie, stwierdziła ze stanowczością, żebym nie udawała, bo to z całą pewnością byłam ja. Wiele lat później, w warszawskim Leclerk'u musiałam podejść do kobiety na odległość kilku cm, żeby się utwierdzić, że nie jest to moja siostra, mieszkająca w odległości 250 km....włosy, kolor i długość, nawet kurtkę miała taką samą. Rysami twarzy różniła się dopiero z bliska.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie