„Coś poważnego zacznie się dziać”. Niepokojąca wizja Jackowskiego na jesień

„Październik, listopad, może wrzesień” - wieszczy jasnowidz.
„Coś poważnego zacznie się dziać”. Niepokojąca wizja Jackowskiego na jesień
Fot. Unsplash
21.06.2020

Najpopularniejszy polski jasnowidz rzadko ma dla nas dobre wieści. Krzysztof Jackowski specjalizuje się w mrocznych wizjach przyszłości i dzieli się nimi, aby nas ostrzec. Niektórym można jeszcze zapobiec, ale w większości przypadków sprawa ma być już rozstrzygnięta. Tak jak tym razem.

Zobacz również: Kiedy rząd zniesie wszystkie ograniczenia? Niepokojące słowa Jackowskiego

2020 rok zaczął się całkiem niewinnie, ale spokój trwał zaledwie kwartał. I to niecały. W marcu na dobre rozpoczęła się globalna pandemia, z której skutkami walczymy do dzisiaj. Wielu z nas wierzy, że najgorsze już minęło i teraz czeka nas chwila oddechu. To płonne nadzieje - wieszczy medium z Człuchowa.

Według niego najbliższe miesiące wcale nie będą spokojniejsze.

mapa świata

Przepowiednia na lato 2020 roku

(...) nadal mamy sytuację związaną z pandemią w Europie, w Stanach, na świecie. Już się do niej przyzwyczailiśmy, już ją zaakceptowaliśmy społecznie - czerwiec przełom lipca i czerwca, mówiłem o ruchach militarnych- (...) nastąpi zajęcie, to jeszcze nie będzie wojna, ale coś bardzo niepokojącego się stanie, ponieważ nastąpi zajęcie - nie wiem, może jakiegoś terytorium, jakiegoś miasta, przygranicznych miejsc.

Gdzieś, może się mylę co do rejonu, ale właśnie rejon południa Europy. To się stanie bezkrwawo, ale militarnie. (...) nawet jak to się stanie nie będzie reakcji jednoznacznej np. Unii Europejskiej, chociaż źle - może będzie jakaś reakcja dyplomatyczna, ale nie będzie działań. I to dane państwo, które będzie okupowane o to będzie miało pretensje

- przekazał w jednej z najnowszych wizji, którą cytuje serwis party.pl.

Jackowski mówi wprost - to zagrożenie potrwa 3,5 roku, a z powagi sytuacji zdamy sobie sprawę już na jesieni tego roku.

Zobacz również: „Ludzie będą spadali z nieba”. Ujawniono wizję „serbskiego Nostradamusa”

gazeta

Przepowiednia na jesień 2020 roku

Tak na poważnie może się coś zacząć, w okresie października, listopada, może wrzesień, ale ja bym to na jesień wymienił, takie centrum, że już będziemy pewni wszystkiego. Jeżeli ktoś to zaplanował, lub jakieś państwa to zaplanowały to może być długi czas w którym jednoznacznie nie będziemy widzieli, co się tak naprawdę dzieje na świecie z tej przyczyny, że jest to zaplanowane.

To idzie w taki sposób, żebyśmy się skupiali głównie na jednym - jest to pandemia. (...) Wielu ludzi już przestaje w to wierzyć, ale społecznie to zaakceptowaliśmy, spodziewamy się, że ta pandemia będzie z nami latami, a być może cały czas. (...) To jest realizowany plan, oczywiście może coś się wydarzyć, że ten plan się nie powiedzie

- dodaje tajemniczo, czym zaniepokoił wielu swoich wiernych obserwatorów. Jeśli wierzyć jego słowom, to mogą być ostatnie miarę spokojne wakacje w najbliższych latach.

Macie jakieś konkretne przypuszczenia, o czym mówi jasnowidz?

Zobacz również: Przepowiednia na 2021 rok. Pastor mówi o zaskakujących skutkach pandemii

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 24.06.2020 17:41
Spadł kiedyś w lipcu Śnieżek niebieski, Szczekały ptaszki, Ćwierkały pieski.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2020 19:02
Jak bym Bolka słuchał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2020 13:49
I tak ze zwykłego tokarza można zrobić się Polskim Nostradamusem i zarabiać kasę bez wysiłku szerząc takie herezje a ludzie to kupują. A co do jakiegoś wielkiego wkładu pana tokarza z Człuchowa do spraw prowadzonych przez policję polecam kontakt z rzecznikiem i sami zobaczycie jakie ma sukcesy .
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.06.2020 14:58
Co za bełkot. Jackowski płaci papilotowi za promowanie go? Czy wy ciągle wystawiacie taki szit dla nabicia komentarz?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 21.06.2020 09:21
Dopiero mówił że wirus w pl będzie tylko chwilę i szybko odejdzie hahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie