Jak będą wyglądać osoby uzależnione od Netflixa za 20 lat?

Otyłość, żylaki, syndrom martwych pośladków... A to dopiero początek.
Jak będą wyglądać osoby uzależnione od Netflixa za 20 lat?
Fot. onlinegambling.com
19.06.2020

Odkąd Netflix na stałe zagościł w naszym życiu, nic już nie jest takie samo. Dla wielu osób normą stało się spędzanie całego wolnego czasu w łóżku z laptopem na kolanach, pochłaniając coraz to kolejne seriale odcinek za odcinkiem, czyli uprawiając tzw. binge watching. Do naszych słowników weszło też wyrażenie Netflix and chill, czyli umawianie się przez parę na wspólne oglądanie filmów albo seriali na platformie streamingowej, co w następstwie często kończy się romantycznymi chwilami. 

Zobacz również: „365 dni” robi furorę za granicą! Widzowie: „Grey” to przy tym film dla dzieci

I chociaż taki binge watching w towarzystwie ukochanej osoby i przy ulubionych przekąskach to świetny sposób na rozrywkę, może mieć także poważne konsekwencje zdrowotneDobitnie pokazują to Eric i Hannah, para uzależnionych od Netflixa modeli 3D stworzonych przez specjalistów z firmy Online GamblingEric i Hannah uświadamiają nam, jak możemy wyglądać już za 20 lat, jeśli weźmiemy sobie hasło binge watching oraz Netflix and chill za bardzo do serca. 

Jak będą oglądać osoby uzależnione od Netflixa za 20 lat? 

Eksperci z Online Gambling sprawdzili, jakie dolegliwości zdrowotne grożą w najbliższej przyszłości osobom uzależnionym od Netflixa. Wnioski z ich badania nie napawają optymizmem. 

Przeprowadziliśmy badanie na temat wpływu binge watchingu seriali na Netflixie na zdrowie. Nasze doświadczenie pokazuje, jak możesz wyglądać, jeśli nie zmienisz swoich nawyków. Od otyłości i złej postawy do przedwczesnego starzenia i przekrwionych oczu – to tylko parę przykrych efektów, jakie może wywołać taki niezdrowy styl życia. 

Wyniki badań eksperci przedstawili w formie modeli 3D, Erica i Hanny 

Stworzyliśmy modele 3D, aby pokazać deformację ciała u osób uzależnionych od Netflixa. Ostrzegamy, to nie jest przyjemny widok. To możesz być ty, jeśli wciąż będziesz automatycznie włączał następny odcinek... 

Jak będą oglądać osoby uzależnione od Netflixa za 20 lat? 

Fot. onlinegambling.com

Erica wyróżniają zaokrąglone ramiona, lekki garb, lordoza i nagromadzenie tkanki tłuszczowej zwłaszcza w okolicy brzucha. Eksperci podkreślają, że to ostatnie może przyczynić się do raka jelita. Oprócz tego Eric ma łysinę, spowodowaną m.in. unikaniem słońca i brakiem witaminy D, bladą skórę, co jest skutkiem niedoboru witaminy B-12, oraz przekrwione oczy i cienie pod oczami. 

Podobnie jest w przypadku Hanny. U niej dochodzi jeszcze syndrom martwych pośladków, zwany też amnezją pośladkową, deformacja mięśni nóg oraz żylaki.  

Jak będą oglądać osoby uzależnione od Netflixa za 20 lat? 

Fot. onlinegambling.com

Trzeba przyznać, że nie wygląda to najlepiej... I chociaż sami kochamy Netflixa i maratony z ulubionymi serialami, patrząc na Erica i Hannę postanawiamy nieco przystopować z binge watchingiem i częściej wychodzić na świeże powietrze – do czego zachęcamy i was. 

Zobacz również: Garb, wystający brzuch i żylaki. Tak przeciętny człowiek będzie wyglądał już za 20 lat

Polecane wideo

Najbardziej fotogeniczna dziewczyna na Pintereście. Ładna?
Najbardziej fotogeniczna dziewczyna na Pintereście. Ładna? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 19.06.2020 15:22
Strona hazardowa to bardzo wiarygodne źródło
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.06.2020 14:19
ja juz tak wygladam i mam to gdzies
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.06.2020 08:55
HA,HA domyślam się nawet co oznacza ten brak komentarzy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie