„Ludzie będą spadali z nieba”. Ujawniono wizję „serbskiego Nostradamusa”

Przepowiednia Mitara Tarabića to ostrzeżenie.
„Ludzie będą spadali z nieba”.  Ujawniono wizję „serbskiego Nostradamusa”
Fot. Unsplash
12.06.2020

Nie wiemy dokładnie, na jakim etapie są prace dążące do powstania wehikułu czasu, ale jedno nie ulega wątpliwości - przyszłość fascynuje nas wszystkich. Chcemy wiedzieć, co nas czeka, a najlepszym dowodem na to jest popularność jasnowidzów i ich wizji. Niepewność wzbudza strach.

Zobacz również: Biblijna przepowiednia na 2021 rok. „Koronawirus to dopiero początek”

Problem polega na tym, że ilu wizjonerów, tyle teorii i bardzo rzadko się uzupełniają. W pewnej istotnej kwestii mistycy doszli jednak do porozumienia. Niemal wszyscy bez wyjątku wieszczą wybuch kolejnego globalnego konfliktu, który ma przyćmić I i II wojnę światową.

Widział to także Mitar Tarabić, XIX-wieczny prorok nazywany „serbskim Nostradamusem”.

księga

Co zobaczył Mitar Tarabić?

Jego niepokojącą przepowiednię przypomina serwis antyradio.pl. Zaznaczając, że wizjoner z maleńkiej wsi Kremna nie operował konkretnymi datami. Opisywane przez niego wydarzenia mają dojść do skutku, ale nie do końca wiadomo kiedy. Według niektórych interpretatorów to jednak nie kwestia dziesięcioleci - bardziej miesięcy.

Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast. Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga

- wieszczył Tarabić.

Zobacz również: Przepowiednia, której wszyscy się obawiają. O czym mówi czwarta tajemnica fatimska?

wojna

Przepowiednia o III wojnie światowej

Głód ma być dopiero zapowiedzią najgorszego. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o wybuch III wojny światowej, którą „serbski Nostradamus” opisał w następujący sposób:

Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje - ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów.

Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa, będzie żył w pokoju bez, jakichkolwiek kłopotów. Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen

- ujawnił za życia.

Od jego śmierci minęło już trochę czasu, ale to nie oznacza, że przepowiednia straciła na aktualności. Wręcz przeciwnie, zegar cały czas tyka - twierdzą interpretatorzy.

Zobacz również: Niepokojąca przepowiednia Jackowskiego na wakacje. „To stanie się w czerwcu i lipcu”

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2020 18:28
It's raining men, halleluiah it's raining men!
odpowiedz
Zdziwiony (Ocena: 5) 12.06.2020 20:00
Czemu Ci ludzie tak usilnie się trzymają tego świata, przecież nie takie jest nasze przeznaczanie.
odpowiedz
papiknot (Ocena: 1) 12.06.2020 17:04
No, takie artykuły to tylko w tym szmatławcu. Ale, ostatnio dostałem list od babci która jest w niebie bo Bóg zabrał ją tam po śmierci. I babcia zaniepokojona pisze tak: jest duże przepełnienie w niebie. Ostatnio poumierało na ziemi dużo ludzi starszych (pandemia). Bóg już nie wie gdzie pomieścić nowych świętych. I w niebie krąży plotka że Bóg zacznie zrzucać na ziemię tych co są w niebie najdłużej, bo oni się już dosyć nacieszyli niebem. Tak więc kto parkuje pod chmurką to musi się liczyć z tym że któregoś dnia spadnie mu na karoserię jakiś zrzut z nieba. Chyba trzeba się jednak będzie przeprowadzić na marsa. A co się tyczy trzeciej wojny to przecież nic nowego. Każdy kto chodził do szkoły dobrze wie że po drugiej wojnie następna jaka będzie to będzie trzecia, no przecież nie czwarta. A ja, wysłannik z nieba powiem wam tylko tyle. Ludzie bądźcie uczciwi, szanujcie się, kochajcie się, pomagajcie sobie, bądźcie przyzwoici to wszystko będzie dobrze. Wasz Pan.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.06.2020 09:47
Czyli czy zjesz czy nie to i tak umrzesz. Ludzie to chyba lubia czegos sie bac, wojen glodu itp, bo im zycie za nudne widocznie, ale byc moze dobrze bo debile jakimi niektorzy sa beda prowadzic wojenki i krete interesy. Ludzie to hednak najgorsze zwierze na tej ziemi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.06.2020 04:29
Gościu ma fajną wizję, pisanie trylogii mu wyszło.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie