Jeśli Twoje dłonie wyglądają w ten sposób - jesteś wyjątkowa. Co o Tobie mówią?

Tylko nieliczni mają na dłoni ten niezwykły symbol.
Jeśli Twoje dłonie wyglądają w ten sposób - jesteś wyjątkowa. Co o Tobie mówią?
Fot. Unsplash
02.06.2020

Chiromancja to starożytna sztuka wróżenia z dłoni. Po dziś dzień wiele osób wierzy w to, że badając linie na dłoniach można przewidzieć, jak potoczą się losy danej osoby. Mówi się, że lewa dłoń ma związek z tym co ukryte oraz z przeznaczeniem. Na jej podstawie określa się charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety. Z kolei prawa dłoń służy do ustalenia postawy i działania człowieka. 

Zobacz również: Tylko wyjątkowi ludzie mają go na dłoni. Co symbolizuje „pierścień Wenus”?

Chiromanci, czyli osoby, które posiadły tajemną sztukę czytania z dłoni wyróżniają różne linie, ale skupiają się przede wszystkim na trzech – linii serca, głowy i życia. Ich zdaniem jeśli te linie układają się w literę “M”, świadczy to coś bardzo wyjątkowego o właścicielu bądź właścicielce takich dłoni. Linia “M” układająca się na dłoni to bardzo rzadkie zjawisko i świadczy o pewnych nieprzeciętnych cechach charakteru. Zauważyłaś u siebie takie linie? Koniecznie sprawdź, co one oznaczają. 

Linia “M” na dłoni: co o Tobie mówi? 

Fot. Unsplash.com

Linia “M” na dłoni: co o Tobie mówi? 

Nie tolerujesz kłamstwa 

Osoby, które mają na dłoni literę “M” brzydzą się wszelkiego rodzaju kłamstwami oraz manipulacją. Z natury są bardzo szczere i potrafią wyczuć kłamstwo na kilometr. 

Jesteś urodzoną liderką 

Litera “M” na dłoni świadczy o wrodzonej charyzmie i zdolnościach przywódczych. Osoby o takich dłoniach nie boją się przejmować inicjatywy i zawsze biorą sprawy w swoje ręce.  

Jesteś ponadprzeciętnie inteligentna 

Linie na dłoni układające się w literę “M” są też oznaką wysokiego ilorazu inteligencji. Takie osoby słyną ze swojego zamiłowania do wiecznego poszerzania wiedzy. Już w dzieciństwie wyróżniała je wielka ciekawość oraz najlepsze oceny w szkole. 

Jesteś odważna 

Jeśli masz na dłoni linie w kształcie litery “M” słowo “strach” jest ci obce. Takie osoby nie boją się podejmować nowych wyzwań - czy to w życiu zawodowym, czy prywatnym. Chcą spróbować wszystkiego i wyjść poza swoją strefę komfortu. Wolą żałować, że coś zrobiły, niż żałować, że się tego nie podjęły. 

Zobacz również: Co kształt stóp mówi o Tobie?

Polecane wideo

Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu
Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie