Kto zapłodni nieznajomą? 15 mężczyzn walczy o to, by zostać ojcem w nowym reality show

Program „Labor of Love” wyłoni idealnego kandydata na ojca dziecka atrakcyjnej singielki.
Kto zapłodni nieznajomą? 15 mężczyzn walczy o to, by zostać ojcem w nowym reality show
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/LaborofLoveFox/)
25.05.2020

Mogłoby się wydawać, że w programach telewizyjnych typu reality show widzieliśmy już wszystko. Oglądaliśmy muzyków próbujących zrobić profesjonalną karierę, aspirujące modelki, singli szukających miłości czy nawet grupy imprezowiczów zamkniętych w jednym domu, których właściwie jedynym celem było upijanie się na wizji, wszczynanie awantur oraz uzyskanie statusu celebrytów po wyjściu z programu. Telewizja w XXI wieku utwierdziła nas w przekonaniu, że reality show da się stworzyć ze wszystkiego. 

Zobacz również: Ta mama od 30 lat jest w ciąży. Kilka dni temu urodziła dziecko numer...

Dlatego też informacja o nowym programie rozrywkowym nie powinna być żadnym zaskoczeniem – a jednak. W amerykańskiej stacji telewizyjnej Fox TV właśnie zadebiutował reality show o nazwie "Labor of Love". Bierze w nim udział 15 mężczyzn, którzy konkurują między sobą o to, który z nich zapłodni główną bohaterkę programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kristy Katzmann (@kristykatzmann)

„Labor of Love”: singielka szuka dawcy nasienia 

Program "Labour of Love" jest oparty na popularnym formacie, w którym grupa uczestników zostaje zamknięta razem w luksusowej posiadłości. Podczas następnych kilku tygodni będą walczyć o względy atrakcyjnej singielki, która pragnie zostać mamą i będzie wybierać ojca swojego dziecka spośród kandydatów, którzy zgłosili się do programu. Główną bohaterką reality show jest Kristy Katzmann, która w ten sposób wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na właśnie taki sposób założenia rodziny: 

Właśnie skończyłam 40 lat i rozpadł się mój związek. Próbowałam randkować, mając w głowie myśl, że chcę założyć rodzinę, a czas zdecydowanie nie jest moim sprzymierzeńcem. Myślę, że to niesamowita historia, z którą będzie utożsamiać się wiele kobiet 

- tłumaczyła Kristy w rozmowie z mediami. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kristy Katzmann (@kristykatzmann)

Dla Kristy poród jest kluczowy, a miłość - opcjonalna 

- mówi z kolei prowadząca program Kristin Davis, aktorka znana głównie jako Charlotte York z serialu “Seks w wielkim mieście” w zwiastunie programu. 

Kto wygra program „Labor of Love”?

W jaki sposób singielka będzie oceniać, który z mężczyzn jest idealnym kandydatem na ojca jej dziecka? Uczestnicy programu "Labor of Love" będą poddawani różnym testom i ćwiczeniom, mającym ocenić ich sprawność i predyspozycje do ojcostwa. Mężczyźni będą podłączeni m.in. do symulatora bólów porodowych albo będą musieli zajmować się lalkami zachowującymi się jak niemowlęta. Wygra ten, który w największym stopniu udowodni, że nadaje się do bycia ojcem. 

Co sądzicie o takim reality show? Oglądalibyście program Labor of Love? 

Zobacz również: „Nie będę wstawał do dziecka w nocy. Przecież żona może odespać za dnia”

Polecane wideo

Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama
Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama - zdjęcie 1
Komentarze (26)
Ocena: 4.54 / 5
Ten Gość (Ocena: 5) 27.05.2020 17:07
Czy bym oglądał? Hmm... chyba tylko odcinek "finałowy". ;-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.05.2020 14:42
Tak, teraz tona starych pań, które nie umiały wybrać odpowiedniego mężczyzny i puszczając sięna lewo i prawo będzie szukać księcia z bajki. Już mają wymagania nie wiadomo jakie, a c o dopieor po takim programie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2020 10:21
Słyszałam o takim programie juz kilka lat temu. Wtedy pomyślałam- szok. A teraz-dla każdego coś innego 😉
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2020 01:56
Bardzo dobrze, że powstało takie reality show. Wiele kobiet jest w podobnej sytuacji jak bohaterka programu, chcą dziecka ale nie mają partnera albo już wiek im nie pozwala na ciążę. W jakiś ciekawy program, zachęca do obejrzenia.
zobacz odpowiedzi (1)
Katarzyna (Ocena: 5) 25.05.2020 22:31
Rozumiem ją. Tak naprawdę większość kobiet ma dziecko z wpadki. Czy to małżeńskiej, czy partnerskiej. Sporo nic nie wie o swoim partnerze. Ja też bym tak zrobiła. Nie rozumiem dlaczego wszyscy ją potępiają. Tyle że nie na wizji.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie