Spójrz na obrazek i dowiedz się, czym w tym momencie przejmujesz się najbardziej

Psychotesty mogą powiedzieć o nas więcej, niż nam się wydaje.
Spójrz na obrazek i dowiedz się, czym w tym momencie przejmujesz się najbardziej
fot. pinterest.com
02.06.2020

Nie od dziś wiadomo, że na podświadomość najłatwiej wpłynąć jest pośrednio np. przy pomocy obrazu. Łatwo dowiedzieć się w ten sposób, co tak naprawdę skrywają nasze myśli i jakich emocji doświadczamy bez udziału umysłu świadomego. Liczne psychotesty robią furorę w internecie, tym bardziej, że lubimy dowiadywać się czegoś nowego o sobie. Zwłaszcza, kiedy wynik zgadza się z rzeczywistością.

Zobacz również: Ten prosty test ukaże prawdę o Twoim charakterze. Co zauważyłaś na obrazku?

Dlaczego tak się dzieje? Możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, ale Twoja podświadomość dokładnie pokazuje to, kim naprawdę jesteś. To nie są żadne wróżby, tylko konsekwencja tego, na co Twoje wnętrze zwróciło w pierwszej kolejności uwagę. Ten test pokaże, jakie emocje w sobie nosisz i czym w tym momencie przejmujesz się najbardziej. Znajdź spokojne miejsce, kilka minut i przekonaj się sama.

Psychotest: Co zauważyłaś na obrazku?

Pierwsza rzecz, którą zauważysz na poniższym obrazku, zdradzi Twoje obecne zmartwienia. 

test obrazek ze zwierzętami

Już? To teraz czas na rozwiązanie.

Pantery

Jeżeli w pierwszym momencie zwróciłaś uwagę na dwie pantery siedzące na czerwonym drzewie, Twoim największym zmartwieniem są relacje osobiste. Możliwe, że czujesz, jakbyś traciła więź i bliskość z ukochaną osobą (lub przyjacielem czy rodziną, jeżeli jesteś singlem) i zastanawiasz się, dokąd zmierza wasz związek. Powinnaś spróbować porozmawiać o tym z partnerem i wyjaśnić mu, co czujesz. Komunikacja jest kluczem do rozwiązania każdego problemu, nawet, jeśli pozornie sytuacja wydaje się bez wyjścia. 

Lwy

Twój wzrok skierował się od razu na rodzinę lwów? Możesz mieć problem z odpowiedzialnością i udźwignięciem problemów życiowych na swoich barkach. Przyzwyczaiłaś się do przejmowania się całym światem i pomagania innym, zapominając przez to o sobie. Powinnaś pozwolić sobie odetchnąć i znaleźć czas na odpoczynek.

Zebry

Jeśli Twoja uwaga odruchowo skierowała się na pijące wodę z rzeki zebry, oznacza to, że bardzo przejmujesz się zdrowiem któregoś z członków rodziny, albo własnym. W takiej obawie oczywiście nie ma nic złego, może zmotywować nas ona do zdrowego trybu życia i dbania o siebie, ale przesadny lęk może z czasem stanowić poważny problem. Nie przejmuj się rzeczami, na które nie masz wpływu - rób to, co w Twojej mocy i bądź wdzięczna za to, co masz.

Żyrafy

Od razu w tle zobaczyłaś trzy żyrafy? Martwi Cię Twoja praca oraz stabilność finansowa. W dzisiejszych czasach mnóstwo osób doświadcza w pracy przewlekłego stresu, a rynek stał się niezwykle konkurencyjny. W obliczu wyścigu szczurów czasami trudno o zachowanie równowagi. Dlatego jeżeli nie nadążasz za tym wszystkim, zwolnij i pozwól sobie na odpoczynek. A potem ustal, na czym najbardziej Ci zależy i pracuj nad tym.

Rajski ptak

Niebieski ptak symbolizuje Twoje zagubienie. Wiele osób zatraciło się w obecnym wirtualnym świecie social mediów i wymiany maili, odczuwając zbyt wiele bodźców naraz. Niektórzy mają nawet problem z rozmową w cztery oczy i czują się przez to osamotnieni. Spróbuj wieczorami pomedytować i więcej wychodzić do ludzi.

Żurawie

Dwa piękne ptaki na pierwszym planie to oznaka samotności. Rzadko czujesz, że możesz komuś zaufać, przez co dusisz negatywne emocje w sobie, zamiast podzielić się nimi z bliskimi. Daj ludziom szansę, ponieważ każdy z nich jest w stanie nas zaskoczyć, a podzielenie się troskami wcale nie oznacza słabości, a odwagę do otwarcia się przed drugą osobą.

Zobacz również: Test ujawniający najmocniejszą stronę Twojej osobowości. Co zauważyłaś na obrazku?

Źródło: wiemy.to/brightside.me

Polecane wideo

Na plażę tylko w kostiumie z... maseczką. Trikini stanie się symbolem wakacji 2020?
Na plażę tylko w kostiumie z... maseczką. Trikini stanie się symbolem wakacji 2020? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 30.07.2020 23:21
Ja zobaczyłam kutanga w mej szparze...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.06.2020 23:08
Ja zobaczyłam czerwone drzewo...
odpowiedz
Super gość (Ocena: 1) 03.06.2020 08:35
Zobaczyłem na lwy bo są na pierwszym planie i wcale nie mam problemów z odpowiedzialnością zarabiam 30000 zł i mam 4 dzieci
odpowiedz

Polecane dla Ciebie