„Ta liczba mnie prześladuje!”. Już wiadomo, dlaczego ciągle ją widzisz

W numerologii ma wyjątkowe znaczenie.
„Ta liczba mnie prześladuje!”. Już wiadomo, dlaczego ciągle ją widzisz
Fot. Unsplash
25.05.2020

Opinie na ten temat są podzielone. Według jednych powtarzające się liczby, które widzimy niemal na każdym kroku, to jedynie kwestia przypadku. Zwracamy uwagę tylko na nie, ignorując pozostałe. Inni traktują je jako sygnał czy wręcz komunikat ze strony sił nadprzyrodzonych. Ich zdaniem 11:11 na zegarze to znak.

Zobacz również: NUMEROLOGIA: Co mówi o Tobie ostatnia cyfra roku urodzenia?

Co symbolizuje? Sprawdźmy to na przykładzie liczby 44, która okazuje się jedną z najpopularniejszych - czytamy na yourtango.com. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki hasło „ciągle widzę liczbę…” i tam na pewno też się pojawi.

Według numerologów to tzw. anielski przekaz. Istoty duchowe próbują w ten sposób dać nam coś do zrozumienia.

znaczenie liczby 44

Znaczenie liczby 44

Zachęta do działania

Czas najwyższy wyjść poza strefę własnego komfortu. Wprowadź w życie pomysły, o których od dawna myślisz. Los sprzyja ich realizacji i bardzo prawdopodobne, że zakończą się pełnym sukcesem. Nie siedź z założonymi rękami, tylko działaj.

Symbol stabilizacji

Od pewnego czasu czujesz spokój i bezpieczeństwo. Praktycznie o nic nie musisz się martwić, bo wszystko przychodzi samo. Pamiętaj jednak, że ten stan nie potrwa wiecznie, dlatego warto pomyśleć o przyszłości i ją zabezpieczyć.

Zapowiedź sukcesu

Kolejny dowód na to, że aktualna sytuacja sprzyja działaniu. Czegokolwiek dotkniesz, od razu przemieni się w złoto. Mierz siły na zamiary, ale bądź też dobrej myśli. Jeśli plan nie jest oderwany od rzeczywistości - będzie dobrze.

Zobacz również: Ciągle widzisz te same liczby? To nie przypadek. Wszechświat próbuje powiedzieć Ci coś ważnego

znaczenie liczby 44

Nowy początek

„Dawne życie poszło w dal” - śpiewała Maryla Rodowicz, a słowa tej piosenki są dziś wyjątkowo aktualne. Otwierają się nowe perspektywy i możliwości, z których grzechem byłoby nie skorzystać. Zmieni się sporo, ale raczej na lepsze.

Co teraz? Jeśli odnosisz wrażenie, że od jakiegoś czasu liczba 44 cię prześladuje, to nie ma się czego obawiać. W numerologii to wyjątkowo pozytywny angielski przekaz, który powinien wzbudzać nadzieję, a nie strach.

Otwórz umysł na nowe możliwości i nie bój się szans, które daje ci los. Konsekwencja i odwaga zostaną wreszcie docenione. Taka okazja prędko się nie powtórzy - sugerują eksperci.

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

Polecane wideo

Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura?
Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie