Co ulubiona przekąska mówi na Twój temat?

Czy to prawda, że jesteś tym co jesz?
Co ulubiona przekąska mówi na Twój temat?
fot. unsplash.com (Angelos Michalopoulos, frankie cordoba)
06.06.2020

Mówi się, że jesteś tym, co jesz. Oprócz tego, że żywność ma na nas ogromny wpływ ze względu na bogatą zawartość różnych składników odżywczych i mikroelementów (albo wręcz przeciwnie, w przypadku słodyczy i fast foodów) i właściwie buduje nasze komórki oraz wpływa na wygląd naszej cery, paznokci czy włosów, to może również powiedzieć sporo na temat naszej osobowości. Jak to możliwe?

Ulubione smaki zdradzają poniekąd nasz profil psychologiczny, jak podaje portal Men's Health. Nie tylko kobietę można rozpracować po jednej wizycie w restauracji, ale również współpracowników, podpatrując, jakie są ich ulubione przekąski. Ludzi zdradza bardzo wiele, nawet ukochany smak lodów. Wystarczy być bardziej uważnym na co dzień i można dowiedzieć się wielu interesujących wiadomości na temat znajomych...

Zobacz również: Test ujawniający najmocniejszą stronę Twojej osobowości. Co zauważyłaś na obrazku?

Co ulubiona przekąska mówi o Tobie?

Amerykański neurolog Dr Alan Hirsch przebadał pod tym kątem ponad 20 000 osób i potwierdził, że istnieje zależność pomiędzy ulubionymi smakami a naszą osobowością. Dzięki temu przy najbliższej okazji możesz zabawić się w psychologa i rozszyfrować charakter swoich znajomych czy nawet współpracowników, zwracając uwagę na to, jakiego typu przekąski lub słodycze wybierają

Chipsy

Ziemniaczaną przekąską lubią delektować się wbrew pozorom osoby ambitne i nastawione na sukces w każdej sferze życia. Wiele oczekują zarówno od siebie, jak i od innych, dlatego ciężko im zaimponować. Cierpliwość nie jest ich zaletą i uważaj, bo bardzo lubią rywalizować, a ponadto są nie do przegadania w dyskusji.

Słone paluszki

Miłośnicy chrupiących paluszków nie znoszą rutyny, więc nie usiedzą długo w jednym miejscu. Są wielozadaniowi i nieustannie szukają nowych wyzwań czy rozwoju. W życiu kierują się głównie intuicją, a romantycznej miłości poszukują aż do późnej starości. 

Orzeszki

Gdy zobaczysz osobę, która zajada słone orzeszki w pracy lub na imprezie, to wiedz, że łatwo nawiązać z nią kontakt, potrafi słuchać, ale jest też bardzo bezpośrednia. Nawet w trudnej sytuacji potrafi zachować równowagę oraz spokój ducha. Dobrze radzi sobie w pracy i przy rozwiązywaniu konfliktów. 

Popcorn

Kochasz popcorn nie tylko w okolicznościach wielkiego ekranu? Bardzo możliwe, że można na Tobie polegać w każdej sytuacji i zawsze doskonale wiesz, co do Ciebie należy. Po prostu robisz swoje i wychodzi Ci to dobrze. Niestety często robisz więcej niż do Ciebie należy, i choć spotyka się to z aprobatą, to nie możesz zapominać o sobie.

Chrupki

Serowe, orzechowe, a może kukurydziane? Lubią je osoby z zasadami, które doskonale odróżniają dobro od zła. Są zwolennikami porządku i przewidywalnej rzeczywistości. W kontaktach z ludźmi mogą być nieco spięci, a ich uwadze nie umknie żaden błąd, niezręczne słowo czy popełniona gafa.

Krakersy

Sięgają po nie ludzie nieśmiali i unikający konfliktów. Problemy rozwiązują kierując się zdrowym rozsądkiem i logiką. Baterie ładują w samotności, a flirtować wolą przez internet.

Lody waniliowe

Ich miłośnikami są osoby barwne, towarzyskie i lubiące czasami ryzykować. Działają impulsywnie i łatwo ulegają wpływom ze strony innych. Ich nastrój bywa zmienny i robią kilka rzeczy jednocześnie, bo ciężko jest im komukolwiek odmówić. Są za to świetnymi przyjaciółmi.

Lody czekoladowe

Ten smak wybierają dorośli, którzy w środku nadal pozostają beztroskimi dziećmi. Uwielbiają być w centrum uwagi, co nie jest trudne, bo cechuje ich wyjątkowy urok osobisty. Dzięki temu nie mogą też narzekać na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. To osoby bardzo zmysłowe.

Lody truskawkowe

Niestety wielbiciele tego smaku bywają pesymistycznie nastawieni do życia, dosyć mrukliwi i nieśmiali. Raczej nie należą do dusz towarzystwa, a na dodatek stawiają sobie bardzo wysoko poprzeczkę i rzadko kiedy są z siebie w 100% zadowoleni. Jeżeli zobaczysz, że ktoś wybiera lody truskawkowe to przygotuj się na to, że będzie trudny w kontakcie i niełatwo będzie się z nim zaprzyjaźnić.

 

Zaskoczona?

Zobacz również: Ta wiadomość ucieszy każdego: Możesz odpuścić siłownię. Wystarczy, że wypijesz kieliszek czerwonego wina

Źródło: msn.com

Polecane wideo

„In Poland we don’t say…” polskie marki podchwyciły trend. Ich wersje bawią do łez
„In Poland we don’t say…” polskie marki podchwyciły trend. Ich wersje bawią do łez - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 06.06.2020 15:38
moim zdaniem ochota na przekąskę zależy od nastroju. raz mam ochotę na orzeszki, a kiedy indziej na lody waniliowe. i co to o mnie mówi? ogólnie znaczy tyle, żeby nie wierzyć w te "pseudonaukowe" rewelacje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2020 15:18
A gdzie ogólnie słodycze czekoladowe, cukierki, batony itp. ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie