Co Biblia mówi o koronawirusie? Nie bez powodu wszyscy cytują te wersety

Jeden z ewangelistów miał przewidzieć zarazę.
Co Biblia mówi o koronawirusie? Nie bez powodu wszyscy cytują te wersety
Fot. Unsplash
14.05.2020

Gdyby wierzyć w teorie spiskowe i siły nadprzyrodzone, to należałoby uznać, że pandemia SARS-CoV-2 nie jest żadnym zaskoczeniem. Jasnowidze i interpretatorzy przepowiedni prześcigają się w teoriach na ten temat. Podobno wszystko zostało przewidziane, ale ludzkość zignorowała wyraźne ostrzeżenie.

Zobacz również: „Będzie gorzej niż we Włoszech”. Polski jasnowidz ujawnił swój niepokojący sen

Nie mówimy wyłącznie o Nostradamusie, którego wizje zazwyczaj cytowane są dopiero po fakcie. Nawet nie o Krzysztofie Jackowskim, choć o koronawirusie powiedział już całkiem sporo. Niektórzy odpowiedzi na wszystkie pytania szukają w świętej księdze wszystkich chrześcijan, czyli w Piśmie Świętym.

Bibliści mieli wiedzieć o zagrożeniu już od dawna.

koronawirus

Biblijna przepowiednia o koronawirusie

Jak informuje portal brytyjskiego dziennika „Daily Express”, niektórzy wierzą, że wzmianka o COVID-19 pojawiła się w księdze sprzed prawie 2 tysięcy lat. O zarazie pisał jeden z ewangelistów, a cytat ten od kilku dni robi w Internecie prawdziwą furorę.

(6) Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! (7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści

- czytamy w 24. rozdziale Ewangelii wg św. Mateusza.

Zobacz również: Nostradamus miał przewidzieć koronawirusa. Dokładnie opisał przebieg epidemii

biblia

Ewangelia wg św. Mateusza - rozdział 24

Część badaczy mówi wprost - przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Żyjemy w bardzo niespokojnych czasach: wybuchają kolejne konflikty zbrojne, walczymy z pandemią, a także suszą. Według tej interpretacji, epidemia koronawirusa to dopiero początek problemów.

(9) Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. (10) Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. (11) Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; (12) a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu

- zapowiedział ewangelista.

Myślicie, faktycznie coś jest na rzeczy?

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zobaczył, co czeka nas po epidemii. To nie są dobre wieści

Polecane wideo

Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura?
Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Snna (Ocena: 5) 16.05.2020 17:15
Wiara w Boga jest wieksza niz wirus kto wierzy w Boga naprawde nie leka sie niczego bo Bog jest przynim
odpowiedz

Polecane dla Ciebie