Kiedy rząd zniesie wszystkie ograniczenia? Niepokojące słowa Jackowskiego

Jasnowidz zdradził, na czym ma polegać słynna „nowa normalność”.
Kiedy rząd zniesie wszystkie ograniczenia? Niepokojące słowa Jackowskiego
Fot. Unsplash
16.05.2020

Minęły już dwa miesiące od momentu, kiedy rząd wprowadził pierwsze obostrzenia związane z pandemią wirusa SARS-CoV-2. To właśnie wtedy zdecydowano się na zamknięcie szkół, a w kolejnych dniach także granic oraz niektórych sklepów. Ograniczono możliwość poruszania się i nakazano zachowanie dystansu społecznego.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zobaczył, co czeka nas po epidemii. To nie są dobre wieści

Choć niektóre ograniczenia nie są już aktualne, to jednak trudno powiedzieć, by sytuacja wróciła do normy. Wprowadzono obowiązek noszenia maseczek i wyjątkowo surowy reżim sanitarny. Dziś chyba wszyscy zadają sobie pytanie, kiedy to się wreszcie skończy. Już teraz mówi się o kolejnych falach epidemii COVID-19 i „nowej normalności”.

Czy kiedykolwiek wrócimy do sytuacji sprzed koronawirusa?

koronawirus

Teorie na ten temat są różne i nawet najwybitniejsi naukowcy nie są w stanie jednoznacznie określić czy i kiedy znowu odetchniemy pełną piersią. Sporo do powiedzenia na ten temat mają jednak osoby pokroju Krzysztofa Jackowskiego, czyli próbujące przewidzieć przyszłość dzięki darowi, który rzekomo posiadają.

Politycy zauważają i polski rząd zauważa, że ludzie coraz mniej czują lęk przed tą sytuacją. Jest konieczność znoszenia obostrzeń i one są znoszone. Ale ja bym się tak za bardzo nie cieszył. Dlatego, że od samego początku byłem atakowany w komentarzach tutaj często, jak mogę, jak mogę być tak bezduszny. Postanowiłem zatem nie udzielać się za głęboko. Bo strach ma swoje prawa, no i to prawo strachu zaczyna w nas mijać. Coraz więcej ludzi zaczyna się pytać, o co w tym wszystkim chodzi, co to jest? Na pewno chodzi o drugie dno, na pewno w tym, co się stało, jest całkiem inny sens tego, co się stało

- twierdzi najsłynniejszy polski jasnowidz. Dalej jest jeszcze ciekawiej.

Zobacz również: Ta przepowiednia zaniepokoi rodziców. Krzysztof Jackowski mówi o 500 plus

koronawirus

Jackowski wprost sugeruje, że władza nie wycofa wszystkich obostrzeń. Dlaczego?

Mam dziwne wrażenie takie, że powrót do życia gospodarczego zacznie następować, ale decyzje rządu, które zapadną, będą niezrozumiałe dla nas. I coraz bardziej będziemy zauważać, że rząd próbuje wprowadzać jakieś restrykcje na stałe. To będą takie restrykcje, które nie do końca będą miły związek z obecną sytuacja. To powinna być pierwsza niepokojąca dla nas oznaka. Rząd będzie to robił bez pytania nas o zdanie. To będzie wyglądało tak, że rząd będzie sprawiał wrażenie, iż rząd będzie mógł uzurpować sobie pewne narzędzia, prawa. Teraz już decyzje, które wobec nas zapadają, powinny być konsultowane z nami. A rząd będzie parł do przodu bez brania pod uwagę związków zawodowych i społeczeństwa. Będzie chciał trzymać pewien niepisany, lekki, delikatny, aksamitny dyktat. Takie mam wrażenie

- wieszczy najbardziej znany mieszkaniec Człuchowa.

Myślicie, że coś w tym może być?

Zobacz również: Kolejna niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego. „To potrwa 3,5 roku”

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.06.2020 08:30
Odsunąć PIS od władzy nie jest trudno bo to wyjątkowi nieudacznicy w dodatku zaślepieni własną butą nie zauważyli nawet że pieniądze się im skończyły. Ale co zrobić z resztą rospasanej "hołoty"? Rozpuszczonej, roszczeniowej zbałamuconej do cna przez zdeprawowany i cyniczny Kościół?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2020 12:26
Przecież wygra PiS za 500 plus wiadomo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2020 10:58
Bosak albo Howownia, jeszcze nie wiem...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.05.2020 02:13
Niestety, ale tak bedzie, dlatego trzeba glosowac na lewice. Na kogokolwiek, bo wszyscy kandydaci sa beznadziejni, ale trzeba zrobic wszystko zeby przegral duda, bo dzieki temu opozycja bedzie miala prawo glosu. Prezydent przestanie wszystko podpisywac jak leci. Musimy to zrobic, bo inaczej czeka nas dyktatura.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie