Co kształt stóp mówi o Tobie?

Ustawienie palców zdradza naszą osobowość.
Co kształt stóp mówi o Tobie?
fot. iStock (alphabetMN)
13.05.2020

Do tej części ciała na co dzień nie przywiązujemy zbyt dużej wagi, chyba, że chodzi o kolor naszych paznokci. Często zasłaniamy je obuwiem i nie zwracamy szczególnej uwagi na ich kształt. Tymczasem układ palców mówi bardzo wiele na temat naszej osobowości! Czy zastanawiałaś się kiedyś, co mówią o Tobie Twoje stopy? Najwyższy czas to sprawdzić.

Zobacz również: Część ciała, której wszyscy Ci zazdroszczą. Zdradza to data urodzenia

Co stopy mówią o Tobie?

Okazuje się, że osoby o podobnych stopach, mają zbliżone cechy charakteru. Spośród wszystkich stóp wyróżnia się ich cztery rodzaje: rzymskie, kwadratowe, greckie i ostro zakończone. Przyjrzyj się teraz swoim stopom i zobacz, do którego typu pasują najbardziej. Zaczynamy od lewej strony. Gotowa?

kształty stóp

#1 Stopa rzymska

Właściciele takich stóp mają buntowniczą naturę i często awanturniczy charakter. Roznosi ich energia, dlatego lubią podróżować w nowe miejsca i stale uczyć się nowych rzeczy. To często dumni ekstrawertycy, którzy doskonale czują się w towarzystwie innych ludzi.

#2 Stopa kwadratowa

Ta stopa o kanciastym kształcie należy do osób, które mają zmysł analityczny i podejmują decyzję bardzo racjonalnie. Palce równej długości zdradzają opanowaną naturę ich właścicieli. Nie działają pod wpływem impulsu i naprawdę można im zaufać. Starają się konsekwentnie doprowadzać swoje plany do końca.

Zobacz również: 69, na misjonarza, pod prysznicem. Wybierz 1 z 6 pozycji i sprawdź, jak to o Tobie świadczy!

#3 Stopa grecka

Ten kształt stopy jest mało popularny. Drugi palec wystaje długością poza inne i kobiety często na to narzekają. Istnieje nawet przysłowie, że ten palec to symbol... starej panny. Osoby z grecką stopą są aktywne i lubią zarażać innych swoją energią. Niestety ich styl życia często powoduje, że są bardzo zestresowane

#4 Stopa spiczasta

Wszystkie palce są tutaj blisko siebie, czasami nawet ściśnięte, jedne na drugich. Co mówi to na temat właściciela? Szczupła i delikatna stopa zdradza marzycieli, którzy bujają w obłokach, ale są też pełni sekretów i przykrywają szczegóły z życia prywatnego zasłoną prywatności.

Zobacz również: Na tym rysunku jest aż 12 błędów. Spróbuj znaleźć wszystkie

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Patrycja (Ocena: 5) 26.05.2020 18:17
Śmieszne są takie artykuły. Ja to bym chciała mieć jak bogini sylwetkę, ale do tego to daleka droga. Jednak wzięłam się teraz za siebie. Zamówiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i walczę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.05.2020 12:37
Mam stopę grecką, ale opis nie do końca się ze mną zgadza. Z tą aktywnością i masą energii bym sie kłóciła ;) Tak na marginesie, to nie znam ani jednej osoby, która miałaby stopę kwadratową.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie