Zobacz Miss Polski Studentek!

Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż każda z kandydatek wyróżniała się zarówno urodą, jak i intelektem. Zwyciężczyni mogła być jednak tylko jedna…
Zobacz Miss Polski Studentek!
18.10.2009
>

Druga połowa roku zawsze zaskakuje ogromną liczbą konkursów piękności. Dziewczęta, które przeszły odbywające się wiosną i latem eliminacje, stają w walce o tytuły Miss. Tylko w poprzednim tygodniu odbyły się wybory Miss Operacji Plastycznych, Miss Bezdomnych oraz Najpiękniejszej Polskiej Żony. We wtorek 13 października do rywalizacji stanęły również panie ubiegające się o miano Miss Polski Studentek 2009.

Uroczysta gala miała miejsce w Olsztynie, w auli Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Zgromadzeni goście mogli podziwiać najładniejsze polskie studentki prezentujące się na wybiegu w strojach kąpielowych, wieczorowych kreacjach oraz sukniach ślubnych. Jury miało bardzo trudny wybór, ponieważ każda z 16 laureatek wyróżniała się nie tylko urodą, ale również błyskotliwością. Ostatecznie jednak zdecydowano, że główna wygrana powinna trafić do rąk 20-letniej Doroty Korczak. Zwyciężczyni studiuje w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg, a jej wymiary to 87-61-90.

Tytuł I Wicemiss powędrował do Moniki Wenker z toruńskiego UMK, a II Wicemiss została Angelika Galant reprezentująca Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Pozostałe wyróżnienia trafiły do Sandry Kalinowskiej (III Wicemiss) z Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie oraz Martyny Kuleczko (IV Wicemiss), studentki Pomorskiej Akademii Medycznej. Sandra Kalinowska zaskarbiła sobie również sympatię internautów, którzy przyznali jej nagrodę Miss Internetu.

Ciekawi jesteśmy waszych opinii zarówno na temat laureatek, jak i powstających jak grzyby po deszczu kolejnych edycji wyborów Miss. Czy ten prestiżowy niegdyś konkurs nie traci trochę na swojej randze?

Lilka Tylman

Zobacz także:

Miss World 2009 – czy zasłużyła na wygraną?

Korona najpiękniejszej, drugi rok z rzędu powędrowała do Wenezuelki. Niestety, Polka nie otrzymała żadnego tytułu…

Swietłana Izambajewa – rosyjska Miss HIV 

Ze Swietłaną Izambajewą z Kazania, 27-letnią Miss Rosji zakażonych wirusem HIV, rozmawia Jacek Hugo-Bader.

Polecane wideo

Komentarze (81)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2010 23:06
Fajna dziewczyna:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2009 11:02
A gdzie są zdjęcia tych Pań, co za denny portal. Żałosne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2009 11:58
OKROPNA JEST ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2009 23:01
no wlasnie a gdzie seksowne panie inzynier z Krakowa:D ha w malopolsce sa dopiero piekne studentki ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2009 13:04
Filmy online na : www_Cinemak_pl najnowsze filmy online i seriale online!! Sprawdz!! Polecam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie