Kolejna niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego. „To potrwa 3,5 roku”

- Boję się tej swojej przepowiedni - wyznaje jasnowidz.
Kolejna niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego. „To potrwa 3,5 roku”
Fot. Unsplash
06.05.2020

Najwybitniejsi naukowcy na świecie przy pomocy najbardziej zaawansowanych technologii próbują zajrzeć w przyszłość. Wyniki ich badań często przypominają wróżenie z fusów, co jest najlepszym dowodem na to, że nie wszystko można przewidzieć. Przekonaliśmy się o tym przy okazji koronawirusa.

Zobacz również: „Widzę duży budynek, a w nim tłum”. Jackowski zdradził, jak rozwinie się epidemia

Każdego dnia słyszymy kolejne teorie na temat rozwoju pandemii, które wzajemnie się wykluczają. Opisane wcześniej scenariusze nagle przestają być aktualne i tak naprawdę wciąż nie wiemy, do czego to wszystko doprowadzi.

Nic więc dziwnego, że coraz częściej odpowiedzi szukamy w zjawiskach paranormalnych.

pandemia koronawirusa

Krzysztof Jackowski o koronawirusie

Najsłynniejszy polski jasnowidz regularnie publikuje swoje wizje, które podają na bardzo podatny grunt.

Kilka lat temu mówiłem, że rok 2019 będzie ostatnim w miarę spokojnym, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń, i że pokój na świecie zostanie zachwiany. Mówiłem też, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać. Nie wiedziałem wówczas, co to znaczy. A teraz, nosimy maseczki, stoimy 2 metry od siebie, bo... boimy się oddychać. Zaznaczam, to są moje słowa sprzed około 4 lat. Boję się tej swojej przepowiedni

- wyznaje Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Faktem” i ma to być dowód na jego niezwykły dar.

Na tym wizjoner z Człuchowa niestety nie poprzestaje. Jego zdaniem to dopiero początek problemów.

Zobacz również: Ta przepowiednia zaniepokoi rodziców. Krzysztof Jackowski mówi o 500 plus

wojna

Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej

Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego. Trzeba spojrzeć na Europę i Bliski Wschód. Europa może doznać poważnej destrukcji. Pytanie, czy niektóre państwa nie myślą o tym, żeby Unię Europejską rozerwać, zwłaszcza po pandemii, kiedy nastąpi ogromny kryzys gospodarczy. W moim odczuciu zacznie się bardzo niedobrze dziać w Europie. Ta rzeczywistość po pandemii nie będzie już taka sama, będzie się rozrywać. Świat stoi w obliczu wojny i w tym roku będziemy mieli tego mocną świadomość

- twierdzi Jackowski.

Z jego słów wynika, że zagrożenie globalnym konfliktem (o którym mówi od dawna), jest dziś wyjątkowo duże. Niebezpieczeństwo ma nam towarzyszyć przynajmniej do końca 2023 roku. Jak przekonuje - pandemię uda się wreszcie pokonać, ale jej konsekwencje będą nam towarzyszyć jeszcze długo.

Oby tym razem się pomylił.

Zobacz również: „Będzie gorzej niż we Włoszech”. Polski jasnowidz ujawnił swój niepokojący sen

Polecane wideo

Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura?
Horoskop chiński na 2020 rok. Co czeka Cię w roku Szczura? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.6 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2020 08:42
a co jackowski mowil w marcu na koniec lutego? koronawirus nie dotrze do polski i do europy.. i tym razem mocno sie pomylil.. pozniej ze jak ptzyjdzie cieplo to wirus nie wytrzyma ciepla i zniknie.. malo co sie sprawdza.. to tak jak w ruletce im dluzej grasz tym wieksza szansa ze trafisz.. i tak samo on nagada sie nagdas sie i jak cos trafi to poznoej mowi ze to przewidzial.. podobnie z nostradamusem 1000 przepowiedni i zawsze mozna cos do czego dopasowac..
odpowiedz
Sybilla (Ocena: 2) 13.06.2020 21:30
"Oby tym razem się pomylił" powiada nasz rodzimy przepowiadacz przyszłości Jackowski. A wystarczy tylko zapoznać się z jego wcześniejszymi "wizjami", by mieć pewność, że największym jego wrogiem, są jego, wyssane z palca, niespełnione przepowiednie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2020 12:15
Niedawno mówił że w Polsce pa de ia przyjdzie i szybko pójdzie haha
odpowiedz
Niewinny (Ocena: 1) 06.05.2020 11:40
Zwłaszcza ze nie ma żadnej pandemii i jest to zwykły teatrzyk w wykonaniu mediów i rządów, przeznaczony dla biomasy ludzkiej. Celem jest strach i megakontrola. Potem pojawia się obozy, duże, cale miasta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2020 09:07
niech ten czlowiek zamilknie.raz na zawsze.prosze!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie