Test ujawniający najmocniejszą stronę Twojej osobowości. Co zauważyłaś na obrazku?

Przyjrzyj się uważnie.
Test ujawniający najmocniejszą stronę Twojej osobowości. Co zauważyłaś na obrazku?
09.05.2020
Zuzanna Niedzielska

Wielokrotnie jesteśmy pytane w psychotestach o nasze zalety i mocne strony. Nie tylko podczas zabawy, ale i na rozmowach kwalifikacyjnych! Wtedy na twarzy pojawia się delikatny rumieniec i zakłopotanie. Niestety, nie mając pod ręką obiektywnych przyjaciół, czasami nie zdajemy sobie sprawy z własnego potencjału. Warto wiedzieć, jakie są nasze najlepsze cechy, aby skutecznie posługiwać się nimi w życiu i ułatwiać sobie wiele spraw. Ale przede wszystkim - aby być ich świadomym i tryskać pewnością siebie! To jak, gotowa na mały sprawdzian?

Zobacz również: Najszybszy test na inteligencję. Spójrz na obrazek i oblicz swoje IQ

Co widzisz na obrazku?

test mężczyzna z brodą

Przyjrzyj się mu uważnie i zapamiętaj, co dostrzegłaś jako PIERWSZE. Nie analizuj i nie zastanawiaj się, jak dużo postaci się tutaj znajduje. Wybierz to, na co w pierwszej kolejności skierowała się Twoja uwaga. Ten symbol opowie o Twojej najsilniejszej stronie.

Brodaty mężczyzna

Jeśli pierwszym co zauważyłaś na obrazie był starszy pan z brodą, oznacza to, że Twoją mocną zaletą jest wytrwałość. Nieważne, czy jest to projekt w pracy, który zaważy o Twojej zawodowej karierze, czy pomoc bezradnemu przyjacielowi, zawsze wybierzesz to, co ważne, nie zważając na opinię innych. Niektórzy oceniają Cię, mówiąc, że jesteś uparta, ale to nieprawda. Poświęcenie dla osiągnięcia celu to Twój niezaprzeczalny atut. Trzymaj się tego i idź po swoje.

Artysta

Artysta, malarz lub pisarz... Jeżeli to jego dostrzegłaś na początku, wyróżniasz się na tle innych niesamowitą wyobraźnią. Znajomi uwielbiają być przy Tobie, ponieważ zarażasz ich twórczym światem płynącym z Twojego wnętrza. Potrafisz sprawić, że inni z uwagą słuchają Twoich opowieści. W samotności nie doskwiera Ci nuda, bo zawsze znajdziesz sobie jakieś kreatywne zajęcie.

Zobacz również: Na tym rysunku jest aż 12 błędów. Spróbuj znaleźć wszystkie

Maska

Czy Twoja uwaga od razu skierowała się na postać w masce lub samą maskę? Najlepszą cechą Twojej osobowości jest elokwencja. Co to oznacza w praktyce? Kiedy ludzie dookoła mają trudności z komunikacją, wtedy z pomocą wkraczasz Ty, z idealnie zsynchronizowanym umysłem i językiem. Jesteś rozważna i potrafisz używać odpowiednich słów, aby przekonać kogoś bądź przemówić do jego rozsądku. 

Tłum postaci

Jeżeli na miejscu włosów mężczyzny dostrzegłaś grupkę półnagich postaci, oznacza to... że Twoją mocną stroną jest niesamowita pasja. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o relacje i komunikowanie się z innymi. Choć nie jesteś introwertykiem, to do ekstrawertyka również Ci daleko, ponieważ spędzanie czasu w dużych skupiskach ludzi bardzo Cię męczy. Lubisz to jednak robić, aby odżywić swoją duszę. Uśmiechem potrafisz rozjaśnić dzień przyjaciół, a pogłębianie wiedzy o drugim człowieku uważasz za sens istnienia. Może zdecydujesz się na bardziej kameralne spotkania?

Zobacz również: Tybetański test 3 pytań – przyjemne ćwiczenie obnaży prawdę o Twoim życiu

Źródło: Odkrywamy Zakryte

Polecane wideo

Najpiękniejsze dziecko na świecie. Jak wygląda po 9 latach?
Najpiękniejsze dziecko na świecie. Jak wygląda po 9 latach? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie