Imiona idealnych kobiet. Faceci cenią ich mądrość i niezależność

Właścicielki tych 4 imion nie mogą opędzić się od adoratorów.
Imiona idealnych kobiet. Faceci cenią ich mądrość i niezależność
Fot. Unsplash
26.04.2020

Wybór imienia dla dziecka to jedna z tych kwestii, które spędzają sen z powiek przyszłych rodziców. Długo się nad tym zastanawiamy, analizujemy aktualne tendencje, próbujemy dopasować je do nazwiska, a ostatecznie i tak kierujemy się przede wszystkim własnym gustem. To symboliczny szczegół, którego znaczenia nie należy przeceniać. Każda Agnieszka, Maja, Stefan czy Olivier mają dokładnie takie same szanse na szczęście.

Zobacz również: 12 najmniej uwodzicielskich imion

Czy aby na pewno? Nie brakuje zwolenników teorii, że stoi za tym coś więcej. Niektórzy wierzą w konkretne znaczenie poszczególnych imion. Dane osobowe mają mieć wpływ na charakter, osobowość, ambicję, poczucie humoru, szczęście w związku i życiowe wybory. Potwierdza to portal se.pl, na łamach którego opublikowano niezwykłą listę.

Krótkie zestawienie obejmuje 4 żeńskie imiona, których właścicielki są podobno idealnymi kobietami.

dziewczyna

Matylda

Nie da sobie w kaszę dmuchać. Matylda to wyjątkowo silna i zdecydowana osobowość, która nie boi się nowych wyzwań. Zawsze twardo stąpa po ziemi i radzi sobie ze wszystkim. Kiedy wyznaczy sobie cel - uparcie do niego dąży. Ma zadatki na świetną liderkę, a na dodatek potrafi bardzo skutecznie kusić.

dziewczyna

Diana

Być może nie jest stereotypową matką, żoną i kurą domową, ale to nie oznacza, że ma jakiekolwiek problemy w relacjach z płcią przeciwną. Wręcz przeciwnie - to uwodzicielka, która zdaje sobie sprawę ze swojego uroku osobistego. Charakteryzuje ją wewnętrzny spokój i konsekwencja.

Zobacz również: Właściciele tych imion nigdy nie będą bogaci

dziewczyna

Renata

Pierwszoligowa podrywaczka, która zawsze osiąga swoje cele. Wszędzie jej pełno, dużo się śmieje, jest czarująca, towarzyska i atrakcyjna. Pracuje na własne nazwisko, bo nie chce być od nikogo zależna. Ma wielu adoratorów, którzy czasami muszą obejść się smakiem, ale to nie zraża kolejnych podrywaczy.

dziewczyna

Róża

Królowa życia, która ceni luksus i dobre towarzystwo. Ma tysiąc pomysłów na minutę, które stara się jak najszybciej zrealizować. Zazwyczaj ze świetnymi efektami. Czasami zachowuje się niczym taran, ale to właśnie siła jest jej największym atutem. Przy niej faceci tracą swoją pewność siebie i chcą być jej poddanymi.

Zobacz również: Właścicielki tych imion wcale nie potrzebują męża. Niezależność im służy

Polecane wideo

Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn
Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
zuza (Ocena: 1) 30.04.2020 17:41
chyba sie Wam nudzi, że takimi pierdołami sie zajmujecie. ktoś jest na tyle głupi, żeby w to uwierzyć?
odpowiedz
NiesprawnaDiana (Ocena: 5) 26.04.2020 10:27
W końcu raz moje imię! Co do tego, że nie mam ochoty wchodzić w rolę matki i żony to prawda, ale spokojna to ja nie jestem, ja jestem strasznie emocjonalna niestety xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie