Tylko wyjątkowi ludzie mają go na dłoni. Co symbolizuje „pierścień Wenus”?

Sprawdź, czy też go posiadasz.
Tylko wyjątkowi ludzie mają go na dłoni. Co symbolizuje „pierścień Wenus”?
Fot. Unsplash
22.04.2020

Choć nie każdy wierzy w takie rzeczy, to sztuka wróżenia dłoni ma naprawdę długą historię. W Indiach, Chinach, Syrii czy Egipcie chiromancję uprawiano już 5000 lat temu. A skoro przetrwała do dzisiaj, to widocznie coś w niej jest. Możesz przekonać się o tym na - nomen omen - własną rękę.

Zobacz również: Ten test ma aż 97-procentową skuteczność. Zajmie Ci zaledwie sekundę

Odczytywanie ludzkich losów odbywa się w tym przypadku z linii pokrywających wewnętrzną stronę dłoni. Jest ich przynajmniej kilkanaście - każda ma inną długość, a także znaczenie. U każdego człowieka wyglądają trochę inaczej, ale jedna uważana jest za naprawdę wyjątkową. Chodzi o tzw. pierścień Wenus.

Tylko nieliczni mogą się nim pochwalić.

czytanie z dłonifot. Unsplash / Wikipedia

Pierścień Wenus (na ilustracji po prawej oznaczony jako 4), nazywany też linią Wenery, występuje bardzo rzadko. Można go znaleźć pomiędzy palcem środkowym a serdecznym - nad linią serca, głowy i życia, które widoczne są u każdego. Czasami występuje na obu dłoniach, a kiedy indziej tylko na jednej, bo te wcale nie muszą być identyczne.

Ma półokrągły kształt i nie musi być widoczny od razu. Eksperci przekonują, że niektórzy rodzą się z tym nietypowym znakiem, a u innych pojawia się dużo później. Nie jest wykluczone, że znajdziesz go dopiero za kilka czy nawet kilkadziesiąt lat, dlatego warto trzymać rękę na pulsie.

Co oznacza i dlaczego świadczy o wyjątkowości?

Zobacz również: Tybetański test 3 pytań – przyjemne ćwiczenie obnaży prawdę o Twoim życiu

czytanie z dłoni

Występowanie pierścienia Wenus na dłoni to znak charakterystyczny wszystkich artystycznych dusz. Świadczy o dużej wrażliwości, niepokoju, impulsywności, ale trudno uznać go za negatywny symbol. Wręcz przeciwnie - jego właściciele są też niezwykle troskliwi, godni zaufania i dobrzy dla innych.

Bardzo dużą rolę w ich życiu odgrywa intymność i relacje z innymi ludźmi. Mają w sobie w sobie wewnętrzny ogień i naprawdę trudno ich zaspokoić. Najchętniej w ogóle nie wychodziliby z łóżka, które dzielą z ukochaną osobą.

Jeśli masz go na lewej dłoni - jesteś urodzonym twórcą, który uwielbia malować, pisać, rysować, śpiewać itd. Na obu - najważniejszy jest dla ciebie rozwój, dlatego wciąż się czegoś uczysz. Tylko na prawej - nie znosisz sprzeciwu i zawsze stawiasz na swoim.

Zobacz również: Nie trać czasu na skomplikowane psychotesty. Ten zajmie tylko kilka sekund

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.04.2020 12:12
mam ta linie na prawej dloni i nie mam zadnych talentow artystycznych, slon mi nadepnal na ucho, w rysowaniu czy malowaniu zatrzymalam sie na etapie 7 latka w szkole a w szkole nie potrafilam sklecic porzadnego wypracowania... skonczylam bardzo scisly kierunek na polibudzie ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie