„Widzę duży budynek, a w nim tłum”. Jackowski zdradził, jak rozwinie się epidemia

Najnowsza przepowiednia polskiego jasnowidza o koronawirusie.
„Widzę duży budynek, a w nim tłum”. Jackowski zdradził, jak rozwinie się epidemia
Fot. Unsplash
21.04.2020

Od kilku tygodni żyjemy w ciągłej niepewności. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 zamknęła nas w domach, wielu odebrała pracę, a niemal wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Chcemy wiedzieć, kiedy nasze życie wróci do normy, a teorie naukowców zdają się wzajemnie wykluczać.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zobaczył, co czeka nas po epidemii. To nie są dobre wieści

Jedni przekonują, że najgorsze już za nami, a według innych ekspertów koronawirus będzie nam towarzyszył przynajmniej przez kilka kolejnych lat. Im dłużej pozostajemy w zawieszeniu i przymusowej izolacji, tym gorzej to znosimy. Nic więc dziwnego, że niektórzy szukają odpowiedzi poza oficjalnymi źródłami danych.

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju wizje, przepowiednie i wróżby. Ta brzmi raczej mało pocieszająco.

maseczka ochronna

Wydaje się, że najsłynniejszy polski jasnowidz początkowo bagatelizował zagrożenie. Jeszcze niedawno uspokajał - choroba znana jako COVID-19 raczej nie zagrozi Europie, a w Polsce sytuacja zostanie bardzo szybko opanowana. W taki scenariusz jednak coraz trudniej uwierzyć.

Krzysztof Jackowski zdaje sobie z tego sprawę, na co najlepszym dowodem jest jego najnowsza wizja, którą podzielił się z se.pl.

Widzę duży budynek, nawet grupę podobnych budynków blisko siebie. Wewnątrz jest duża grupa ludzi, wręcz tłum. Ci ludzie są ze sobą związani: przeżyciem, wspólnym doświadczeniem. Część jest też związana zawodowo. Zajmują różne pomieszczenia, są przejęci, jest wielkie napięcie. Niektórzy ze sobą rozmawiają, inni pokrzykują do siebie, część milczy zmęczona, wręcz wyczerpana. A na zewnątrz jest bardzo duża grupa ludzi, która ich wspiera. Jednak nie mogą wejść do środka

- ujawnił.

Zobacz również: Zagadkowa wizja „polskiego Nostradamusa”. Ma się spełnić w ciągu 2 tygodni

lekarz

Co to oznacza? Redakcja portalu podzieliła się swoją interpretacją przepowiedni, a ta brzmi wyjątkowo złowieszczo. Duży budynek wypełniony ludźmi walczącymi o przeżycie ma być polowym centrum epidemicznym. To dodatkowa przestrzeń zorganizowana przez służby, gdy zabraknie miejsca w tradycyjnych szpitalach.

W wydzielonych pomieszczeniach są sale zabiegowe, leżą ciężej chorzy lub odpoczywa personel. A na zewnątrz personel pomocniczy kieruje karetki z nowymi przypadkami w odpowiednie miejsca, informować przerażonych bliskich, zapewnić jako taki porządek

- czytamy. W domyśle - wkrótce zakażonych będzie zdecydowanie więcej, a system opieki zdrowotnej może sobie z tym nie poradzić.

Miejmy nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.

Zobacz również: „Będzie gorzej niż we Włoszech”. Polski jasnowidz ujawnił swój niepokojący sen

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 22.04.2020 14:55
Coraz wiecej psychopatów
odpowiedz
wróżka zębuszka (Ocena: 5) 21.04.2020 10:39
Wiecie co? Miałam dziś wizję. Wynika z niej że zjem dziś na obiad zupę :) (i idealnie się sprawdziło - właśnie się gotuje). Potem w tej wizji poszłam przesadzić sadzonki dyni (i faktycznie - coś się duże ostatnio zrobiły i nie mieszczą się w doniczkach). Wszystko się spełnia!!! Chcę medal! Dawać medal!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.04.2020 10:30
Bredzi jak zwykle. Żaden z niego jasnowidz jeżeli rzeczywiście przybędzie nowych przypadków to takie coś można sobie samemu powiedzieć bo każdy bardziej ogarnięty człowiek potrafi połączyć fakty w całość.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.04.2020 10:10
chory psychicznie starszy pan.biech on zamilczy i nie robi z siebie durnia.bo jasnowidz z niego zaden. swiatlo widzę,światło,o jest dzien,mam kaca giganta...taki to typ.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.04.2020 08:11
Bredzi jak zwykle.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie