Ta nowość ucieszy wszystkich miłośników wedlowskich słodkości

Kultowy produkt marki E.Wedel dostępny jest w całkowicie nowym kształcie i w niewielkim poręcznym opakowaniu.
Ta nowość ucieszy wszystkich miłośników wedlowskich słodkości
fot. Instagram @ _sprawdzam_to , @the_room_natural_therapies
27.03.2020

Niewielkie kostki niebiańsko lekkiej pianki, oblane oryginalną wedlowską czekoladą. Takie jest Ptasie Mleczko® MINI, czyli kultowy produkt marki E.Wedel, który zyskał zupełnie nowy, wygodny rozmiar, który z powodzeniem zmieści się w damskiej torebce.

Wielka przyjemność w niewielkim formacie

Ptasie Mleczko® MINI to nowa wersja kultowego produktu, czyli wyjątkowo lekkiej pianki od E.Wedel w formie mini kostki. Nowy kształt sprawi, że konsumenci, sięgając po doskonale znaną, niebiańską słodycz, mogą liczyć na zupełnie nowe doznania smakowe. Wszystko dzięki temu, że w nowej wersji produktu znajduje się jeszcze więcej oryginalnej wedlowskiej czekolady. Nowe Ptasie Mleczko® MINI dostępne jest w dwóch wariantach smakowych: waniliowym, oblanym wedlowską czekoladą deserową i śmietankowym – w czekoladzie mlecznej. 

 

Ptasie Mleczko® MINI Waniliowe, (123 g), sugerowana cena: 7,39 zł

 

Ptasie Mleczko® MINI Śmietankowe (123 g), sugerowana cena: 7,39 zł

 

Ptasie Mleczko® od lat dostępne jest w kwadratowym kartoniku z dwoma pięterkami pianek. Wersję MINI zapakowano natomiast w wygodną i praktyczną torebkę ze strunowym zamknięciem. Takie rozwiązanie pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania, a  dzięki temu produkt nadaje się idealnie na podróż, przerwę w szkole lub w pracy.
Weź je ze sobą!

Ptasie Mleczko® MINI na tle standardowej oferty

Opakowanie pianek Ptasie Mleczko® MINI jest spójne z pozostałymi produktami linii Ptasie Mleczko® – marki, która w zeszłym roku przeszła odświeżenie designu. Wariant waniliowy, podobnie jak standardowe opakowanie pianek, zyskał czerwono-żółte barwy, zaś śmietankowy – błękitno-różowe. Na obu torebkach nie mogło także zabraknąć rajskich ptaków i motywów kwiatowych, które stały się znakiem rozpoznawczym nowych opakowań.

Ptasie Mleczko® MINI jest dostępne w sprzedaży od stycznia bieżącego roku.

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie