Ciągle widzisz te same liczby? To nie przypadek. Wszechświat próbuje powiedzieć Ci coś ważnego

To może być bardzo poważne ostrzeżenie.
Ciągle widzisz te same liczby? To nie przypadek. Wszechświat próbuje powiedzieć Ci coś ważnego
Fot. Unsplash
06.04.2020

Na pewno nie raz sama tego doświadczyłaś. Zerknęłaś na zegarek i zobaczyłaś wyjątkowy ciąg cyfr – 11:11, 5:55, 22:22Albo wsiadłaś do autobusu o numerze pojazdu 3333, a samochód, który stał przed tobą w korku miał na tablicy rejestracyjnej cztery siódemki. To zdarza się każdemu. A czy kiedykolwiek miałaś wrażenie, że takie sekwencje jednakowych cyfr dosłownie cię prześladują i widzisz je na każdym kroku? Jeśli tak, nie jesteś sama, a w dodatku może to być dla ciebie bardzo ważny sygnał. 

Zobacz również: NUMEROLOGIA: Co mówi o Tobie ostatnia cyfra roku urodzenia?

Takie powtarzające się jednakowe cyfry to tzw. liczby anielskie. Zdaniem wielu ludzi należy odbierać je jako wiadomość, którą próbuje ci wysłać wszechświat albo twój Anioł Stróż. Takie cyfry niosą za sobą ważne przesłanie, a jeśli będziesz wiedzieć, jak je interpretować, będziesz mogła ustrzec się przed wieloma kłopotami albo dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać szanse, jakie zsyła ci los. 

Powtarzające się liczby. Czym są liczby anielskie?

111 

Potrójna jedynka jest jak znak drogowy “stop”. Wszechświat chce ci powiedzieć: “Zatrzymaj się!”. To sygnał, że powinnaś rozejrzeć się wokół siebie i zadać sobie parę istotnych pytań na temat swoich działań i zachowania oraz ludzi, którymi się otaczasz. Wbrew pozorom wcale nie jest to znak ostrzegawczy - wręcz przeciwnie. Wszechświat wysyła Ci znak, że jesteś na dobrej drodze do zrealizowania swojego celu. Powinnaś trzymać się wyznaczonej sobie ścieżki. Istnieje jeszcze jedna teoria na temat trzech jedynek. Zgodnie z nią osoby, które często je widzą są nosicielami “światła”, czyli pozytywnej energii. 

Powtarzające się liczby. Czym są liczby anielskie?

Fot. Unsplash.com

222 

Dwójka to symbol relacji z innymi ludźmi oraz partnerstwa. Jeżeli masz wrażenie, że ciągle widzisz sekwencję tej cyfry oznacza to, że twoja bratnia dusza jest tuż za rogiem i wkrótce pojawi się w twoim życiu. Najprawdopodobniej już niebawem poznasz kogoś zupełnie wyjątkowego, więc pora otworzyć się na nowe relacje. Warto też przyjrzeć się tym już istniejącym - być może twoja bratnia dusza to ktoś dobrze ci znany. Trzeba tylko spojrzeć na nią z innej perspektywy.   

333 

Trójka symbolizuje brak harmonii między trzema kluczowymi aspektami życia - ciałem, duszą i umysłem. Jeśli ciągle widzisz liczbę 333 może to oznaczać, że w twoim życiu brakuje harmonii i powinnaś popracować nad tym, aby ją przywrócić. Najpierw jednak będziesz musiała ustalić, w którym miejscu równowaga została zachwiana. Istnieje także inna interpretacja dla trójki trójek. Zgodnie z nią nie doceniasz tego, co zesłał ci los. Być może warto więc poświęcić szczególną uwagę swoim bliskim i poćwiczyć wdzięczność wobec wszechświata za wszystko, co ci oferuje. 

444 

W numerologii cyfra 4 oznacza dom i rodzinę. Powtarzająca się czwórka sugeruje, że powinnaś przyjrzeć się relacjom z bliskimi, a nawet sięgnąć nieco dalej. To dlatego, że cyfra 4 symbolizuje także przeszłość, tradycje, dawne pokolenia i wartości, które starsze generacje przekazują młodszym. Zgłębianie przeszłości, zwłaszcza tej rodzinnej może pomóc odpowiedzieć ci na pytanie, kim naprawdę jesteś i czym powinnaś się kierować w życiu. 

Powtarzające się liczby. Czym są liczby anielskie?

Fot. Unsplash.com

555 

Potrójna piątka dosłownie krzyczy: “Zmiany, zmiany, zmiany!”. To jasny znak, że w twoim życiu już wkrótce dojdzie to pewnych zawirowań. Ale spokojnie, zmiany przecież nie muszą być niczym złym. W tym przypadku jest wręcz przeciwnie. Cyfra 5 sugeruje, że już niebawem otworzą się przed tobą nowe możliwości. Pod warunkiem, że ty też dasz coś od siebie. Aby wpuścić do swojego życia nowe okoliczności musisz ostatecznie pożegnać się z tymi starymi.   

Zobacz również: Numerologia imion: Co oznacza Twoje?

Polecane wideo

Idealna twarz istnieje. Wyróżnia ją jeden charakterystyczny szczegół
Idealna twarz istnieje. Wyróżnia ją jeden charakterystyczny szczegół - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
xMajor (Ocena: 5) 08.04.2020 17:52
Nast. Były trzy 6 może kosciolek albo pisiory ucieli.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.04.2020 13:36
Mam nieprzeparte wrażenie, że jest więcej cyfr niż 1-5. Czyżby ucięło połowę artykułu, czy też reszta była za trudna dla mechanicznego translatora?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie