Google wprowadziło nową funkcję, którą można się bawić godzinami. Od razu poprawi Wam humor!

Domowa kwarantanna właśnie stała się o wiele przyjemniejsza.
Google wprowadziło nową funkcję, którą można się bawić godzinami. Od razu poprawi Wam humor!
Fot. [email protected]_donaldson
30.03.2020

Rozpoczyna się kolejny tydzień przymusowej kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa. Można powiedzieć, że w pewnym sensie już przyzwyczailiśmy się do tego stanu rzeczy i do siedzenia w domu, ale mimo to są oczywiście chwile, w których marzymy o normalnym wyjściu na miasto i spotkaniach z bliskimi twarzą w twarz. Niestety póki co możemy tylko czekać, aż sytuacja wróci do normy i stosować się do apeli władz. 

Zobacz również: Kwarantanna została jeszcze bardziej zaostrzona. Czy można wyjść na jogging albo na rower?

Jako że nasze życie praktycznie w całości przeniosło się do domów, jesteśmy zmuszeni do tego, aby znaleźć sobie rozrywkę w czterech ścianach i często szukamy jej za pośrednictwem Internetu. Z myślą o zabiciu nudy podczas przymusowej izolacji powstaje wiele nowych inicjatyw i pomysłów. Jednym z nich jest nowa funkcjonalność udostępniona przez Google. Popularna wyszukiwarka internetowa od teraz pozwala na to, aby w twoim domu zagościły najprawdziwsze zwierzęta - oczywiście z przymrużeniem oka.  

Zwierzęta 3D od Google

W ramach nowej funkcji Google po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy danego zwierzęcia będzie można wyświetlić jego wizerunek w postaci 3D oraz “umieścić” zwierzaka we własnym domu. Wystarczy kliknąć na opcję “wyświetl w 3D”. Jest ona dostępna pod zdjęciami przedstawiającymi dane zwierzę oraz krótkim opisem z Wikipedii.  

Internauci są zachwyceni tą nową funkcjonalnością Google. Przypadła ona do gustu zwłaszcza tym osobom, które są rodzicami i od tygodni mają pod opieką znudzone dzieci. Zwierzęta w 3D od Google to dla nich świetna rozrywka, która potrafi dostarczyć im wrażeń na długie godziny. 

Niestety póki co nowa funkcja Google nie działa w przypadku wszystkich zwierząt, jakie tylko mogą przyjść nam do głowy, ale możecie zaprosić do swoich domów na pewno takie z nich, jak lew, tygrys, kot, koń, panda, rekin, jeż czy kaczka. Jest też jeszcze jeden haczyk – aby móc wyświetlić zwierzaki w swoich czterech ścianach należy mieć dostępną usługę AR (Augmented Reality), czyli tzw. rozszerzoną rzeczywistość. W przeciwnym razie dane zwierzę co prawda wyświetli się w postaci 3D, ale jedynie na białym polu. 

Mieliście już okazję wypróbować tę nową funkcję od Google? Jak wam się podoba? 

Zobacz również: Nowe emoji to ukłon w stronę tolerancji. Jest ich aż 117!

Polecane wideo

Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek
Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 18:44
Tak, niektóre z tych zwierząt były już rok temu, ale co raz dodają jakieś nowe :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 17:55
Te zwierzęta odkryłam już w zeszłym roku ;)
odpowiedz
ChrzcinyiKomunie.pl (Ocena: 5) 30.03.2020 16:23
Super inicjatywa, dzieciaki na pewno będą zachwycone :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 11:56
podoba mi się, że teraz mnóstwo jest takich inicjatyw, które choć trochę mają poprawic nam wszystkim humor w tym całym koszmarze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie