Koronawirus to nie wszystko. Według tej przepowiedni czeka nas coś jeszcze gorszego

Wizja ojca Klimuszko nabiera dziś nowego znaczenia.
Koronawirus to nie wszystko. Według tej przepowiedni czeka nas coś jeszcze gorszego
Fot. Unsplash
31.03.2020

Cały świat z zaniepokojeniem obserwuje pandemię wirusa SARS-CoV-2, którym zakaziło się już kilkaset tysięcy osób, a ponad 30 tys. zmarło. Naukowcy w pocie czuła pracują nad szczepionką przeciwko COVID-19, a do tego czasu jedynym sposobem radzenia sobie z zagrożeniem jest izolacja i zachowanie higieny.

Zobacz również: Ujawniono niepokojącą przepowiednię sprzed 2000 lat. Dotyczy koronawirusa

Eksperci przekonują, że może być jeszcze gorzej, bo szczyt zachorowań dopiero przed nami. Koronawirus to nie jedyny problem - ostrzega antyradio.pl. Serwis przypomniał głośną przepowiednię polskiego duchownego, która dziś nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Ojciec Czesław Klimuszko kilkadziesiąt lat temu miał straszną wizję. Czy właśnie spełnia się na naszych oczach?

maseczka koronawirus

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy.

- opisywał franciszkanin znany jako „jasnowidz z Elbląga”.

Według niektórych przepowiednia dokładnie opisuje aktualną sytuację. Chodzi o niekontrolowany napływ uchodźców, kolejne kataklizmy naturalne i trwająca epidemię. Polski duchowny przewidział również, co wydarzy się później.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski znowu miał wizję o koronawirusie. Padła konkretna data

stara księga

Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne!

- wieszczył ojciec Klimuszko.

Interpretacja wydaje się oczywista. „Wielką tragedią, która spotka Włochy” ma być rekordowa ilość zachorowań i zgonów z powodu koronawirusa. Epidemia to jednak dopiero początek, bo wkrótce ten rejon świata mają nawiedzić inne groźne zjawiska. Niektórzy idą o krok dalej i przekonują, że wydarzenia z południa Europy będą zapowiedzią III wojny światowej.

Antyradio przypomina, że franciszkanin przewidział poprzedni globalny konflikt czy wybór Jana Pawła II na papieża.

Zobacz również: Nostradamus miał przewidzieć koronawirusa. Dokładnie opisał przebieg epidemii

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 13.06.2020 23:51
Rosjanie , to bardzo fajny naród. Najgorsi są jego przywódcy tak jak ,np. Lenin , Stalin ,Putin
odpowiedz
G34 (Ocena: 4) 03.04.2020 16:37
Ja w sprawie tych Ukraińców i Niemców to kiedy idziemy na krucjate
odpowiedz
G34 (Ocena: 2) 03.04.2020 16:35
Co jest w końcu strasznego od covid 19 po trzeci raz to czytam i nic ciekawego nie przeczytałem chociaż mogli by opisać wizję tego ojca A to że 3 wojna światowa bedzie to z 20 lat słyszę i słyszę
odpowiedz
głos prawdy (Ocena: 5) 01.04.2020 20:49
Panuje jakaś zaraza? A którą kochani macie na myśli? Od wielu lat króluje w tym kraju hipokryzja, znieczulica i wyzysk oprychów, osłanianych przez służby wszelakie i dzisiaj robicie wielkie ''halo'' z powodu jakiejś odmiany grypy? Jakiś ważny debil niedawno powiedział, że ta epidemia zmieni wszystko. Otóż nie! Jedna rzecz nie ulegnie zmianie. Ludzka podłość i zakłamanie tzw. czynników decyzyjnych. Poza tym wszystko pozostanie po staremu. Bogaci na koronawirusie zbiją fortuny. Reszta będzie zdychać z głodu w pogardzie tych dzisiejszych ''dobrodziejów''... I to jest przerażająca wizja. Cała ta obłuda i naiwność społeczeństwa. Które zamiast wzniecić rewolucję, siedzi potulnie w domu i pozwala się tym ryjom gnębić!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 01.04.2020 00:48
A co z krajami które kiedy# były podbite przez Polskę? My też nie byliśmy święci... Jakby tak się cofnąć w historii... Może poucz się trochę historii swej Ojczyzny..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie