Prezent marzeń dla niego: 3 pomysły na idealną niespodziankę dla twojego partnera

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent sprawi największą przyjemność mężczyźnie, odpowiedź jest krótka: dużo adrenaliny!
Prezent marzeń dla niego: 3 pomysły na idealną niespodziankę dla twojego partnera
fot. Andriyko Podilnyk / Unsplash
19.03.2020

Chyba każdy mężczyzna marzy o przygodzie, nawet krótkiej, ale którą będzie wspominał przez długi czas. Poczuć ogrom emocji, zrobić coś, czego nigdy dotąd nie robił, coś, co wydawało się dotąd nieosiągalne. Dzięki możliwościom, jakie oferuje strona, pozwalająca na obdarowanie swych wybranków wyjątkowym prezentem, można zaskoczyć każdego faceta i zrobić mu olbrzymią niespodziankę. Jakie pomysły sprawdzą się najlepiej?

1. Skok ze spadochronem

Wiele osób na samą myśl o skoku z dużej wysokości, będąc wyposażonym jedynie w spadochron, zdecydowanie przecząco kręci głową. Są przekonani, że tego nie zrobią, a jednak po chwili przełamują się, by oddać ten jeden, jedyny skok, który pozostanie we wspomnieniach przez bardzo długi czas. Każdy facet lubi poczuć dawkę emocji, dlatego jeśli interesuje cię idealny prezent dla mężczyzny, warto rozważyć taką opcję.

Fot. materiały prasowe

Skok taki oczywiście odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora, dlatego jest całkowicie bezpieczny. Osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z oferty, po krótkim szkoleniu na ziemi ma jeszcze kwadrans na podjęcie decyzji – tyle bowiem trwa wzniesienie się awionetki na wysokość 4000 metrów. Jeśli skoczek-debiutant potwierdzi chęć wyskoczenia, rozpocznie się niezapomniana przygoda: swobodny lot ku ziemi. Po około pięćdziesięciu sekundach, gdy odległość od miejsca lądowania wyniesie niecałe dwa kilometry, rozłoży się spadochron i przez długi czas można będzie rozkoszować się wspaniałą panoramą.

Oczywiście istnieje możliwość nagrania pamiątkowego filmu, który zrealizuje albo instruktor, albo dodatkowy skoczek szybujący obok. Jakie warunki trzeba spełnić, by skok doszedł do skutku? Szczegóły można znaleźć tutaj: https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/

2. Przejazd Lamborghini Gallardo

A co, jeśli ktoś ma lęk wysokości i nie potrafi go przezwyciężyć? Przejażdżka samochodem Lamborghini Gallardo będzie na pewno skutecznym substytutem. Wyposażony w potężny, dziesięciocylindrowy silnik o pojemności 5,2 litra pojazd potrafi rozpędzić się do setki w trzy sekundy. To jeden z tych samochodów, które przeszły do legendy. Za jego kierownicą pragnie zasiąść każdy facet – nie tylko fan motoryzacji.

Fot. iStock

Po krótkim przeszkoleniu na zamkniętym torze osoba obdarowana może chwycić za kierownicę (oczywiście w towarzystwie instruktora) i poprowadzić ten niesamowity pojazd na dystansie jednego okrążenia. Choć można sądzić, że tylko na jednym okrążeniu się nie skończy – takie samochody mają w sobie coś magicznego. I nie ma się co martwić o bezpieczeństwo przejazdu. Lamborghini Gallardo będzie jedynym pojazdem na torze. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę swojemu facetowi, to będzie dla niego idealny prezent.

3. Lot w symulatorze

Nawet osoby z lękiem wysokości mogą wznieść się bezpiecznie w powietrze, bez zawrotów głowy czy ataków lękowych. Jak? Wystarczy jako prezent dla mężczyzny kupić lot w profesjonalnym symulatorze lotniczym! Osoba, która siądzie za sterami samolotu, poczuje się jak prawdziwy pilot, jednocześnie cały czas pozostając na ziemi i w każdej chwili mogąc przerwać zabawę.

Fot. Thisisengineering / Unsplash

Będzie można poznać obsługę prawdziwego samolotu – kokpit symulatora jest wzorowany na jego rzeczywistym odpowiedniku. Urządzenie świetnie odwzorowuje również zróżnicowane warunki w powietrzu, którym debiutujący pilot będzie musiał stawić czoło. Nie ruszając się z miejsca, można zwiedzić przestrzeń powietrzną wielu krajów i próbować wylądować na lotnisku w którymś z nich. Możliwość sprezentowania swojemu mężczyźnie tego typu atrakcji oferuje na przykład strona prezentmarzen.com

 

Materiał partnera

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Agata (Ocena: 5) 19.03.2020 17:27
Ja dla swojego mam voucher na lot w aerotunelu w Lesznie. Adrenalinę to on lubi ;)
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 19.03.2020 15:15
Świetne pomysły! <3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie