Konkurs walentynkowy. Mamy do rozdania 15 książek „W imię miłości”

Odpowiedz na proste pytanie i wygraj powieść Katarzyny Michalak.
Konkurs walentynkowy. Mamy do rozdania 15 książek „W imię miłości”
Fot. Unsplash / W imię miłości
13.02.2020

Jesteś typem romantyczki, która uwielbia spędzać wieczory na czytaniu wzruszających, pełnych pozytywnych emocji książek? W takim razie nasz walentynkowy konkurs jest właśnie dla ciebie!

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

„Co najbardziej romantycznego zrobiłaś w imię miłości?”

Swoją wypowiedź prześlij na adres [email protected] do 14 lutego do godziny 12:00 w tytule maila wpisując W IMIĘ MIŁOŚCI - KONKURS.

W treści maila nie zapomnij podać:

Imienia i nazwiska
numeru telefonu dla kuriera
adresu zamieszkania

oraz trzech oświadczeń:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Konkurs walentynkowy. Mamy do rozdania 15 książek „W imię miłości” i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Konkurs walentynkowy. Mamy do rozdania 15 książek „W imię miłości”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Konkurs walentynkowy. Mamy do rozdania 15 książek „W imię miłości””

17 lutego nagrodzimy 15 najlepszych zgłoszeń. Laureatki otrzymają egzemplarz książki „W imię miłości” Katarzyny Michalak.

O książce:

Mimo że Ania Kraska ma zaledwie dziesięć lat, czas dziecięcej beztroski już dawno ma za sobą. Życie bardzo szybko postanowiło wystawić jej charakter na próbę. Dziewczynka w jednej chwili straciła wszystko. Nie każdy po tak traumatycznych przeżyciach byłby w stanie z determinacją ruszyć dalej. Ania nadal pielęgnuje w sobie nadzieję, która pozwala jej wierzyć, że kiedyś będzie lepiej i w końcu również na jej twarzy zagości radosny i szczery uśmiech.

Punktu widzenia Ani nie podziela natomiast Edward Jabłonowski, który pomimo dobrej passy i wielu sukcesów wciąż nie może odnaleźć spełnienia. W jego życiu brakuje miłości, a jej przecież nie są w stanie zastąpić żadne pieniądze świata. I chociaż z zewnątrz może się wydawać, że mężczyzna nie ma głębszych uczuć, wewnątrz pragnie zaznać chociażby odrobiny ciepła. Już wkrótce losy tej dwójki się skrzyżują, czy Ania swoją życiową serdecznością i optymistycznym spojrzeniem na przyszłość skruszy mur, który wybudował wokół siebie Edward?

"W imię miłości" to niezwykle ciepła historia nie tylko o życiowych troskach i zmaganiach, lecz także o sile i wytrwałości, które w trudnych momentach nie pozwalają upaść na samo dno. Historia przedstawiona na kartach powieści udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a cuda zdarzają się częściej, niż na co dzień myślimy.

(źródło: taniaksiazka.pl)

Powodzenia!

Regulamin konkursu

Polecane wideo

30-latek ma dość samotności. Wymyślił dziwny sposób, żeby znaleźć dziewczynę
30-latek ma dość samotności. Wymyślił dziwny sposób, żeby znaleźć dziewczynę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie