7 przepowiedni, które mają się wkrótce spełnić

Jeszcze w tym roku - przekonują wizjonerzy.
7 przepowiedni, które mają się wkrótce spełnić
Fot. Unsplash
12.02.2020

Niektórzy twierdzą, że jedynym sposobem na poznanie przyszłości jest cierpliwe czekanie, aż wreszcie się wydarzy. Inni nie ukrywają swojej wiary w przepowiednie, które dopiero się ziszczą. Tych jest całkiem sporo, bo osób obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami z roku na rok przybywa. Tak samo jak interpretatorów nieco starszych wizji.

Zobacz również: Niemiecka mistyczka miała widzenie na temat Polski. Wkrótce ma się spełnić

Analizując ich działalność trudno nie odnieść wrażenia, że żyjemy w naprawdę ciekawych czasach. Rok 2020, który dopiero się zaczął, ma obfitować w głośne, a czasami bardzo niepokojące wydarzenia - alarmuje pomorska.pl. Portal przypomina wizje 7 słynnych jasnowidzów, które mają się ziścić w najbliższych miesiącach.

Która z nich wydaje Wam się najbardziej prawdopodobna?

#1 Jeanne Dixon

Amerykańska wizjonerka zmarła pod koniec lat 90., ale jej przepowiednie wybiegały daleko w przyszłość. Na rok 2020 miała przewidzieć powrót Jezusa Chrystusa na Ziemię, który spędzi tu dokładnie 17 lat. W tym czasie ma walczyć z Szatanem, Antychrystem i „Fałszywym Prorokiem”.

#2 Nostradamus

XVI-wieczny jasnowidz również zajmował się przewidywaniem przyszłości i to także bardzo odległej. Źródła podają, że ma nastać czas wyjątkowej otwartości, kiedy zaczynamy się lepiej rozumieć. Ludzie będą wyjątkowo wrażliwi na cudzą krzywdę i pomocni.

Zobacz również: Jej przerażające przepowiednie zawsze są trafne. Co Baba Wanga wywróżyła na rok 2020?

#3 Stephen Hawking

Wybitny naukowiec raczej nie zajmował się przewidywaniem przyszłości, a na pewno nie w taki sposób jak jasnowidze. Polegał na wiedzy, a nie przypuszczeniach. Te podobno doprowadziły go do wniosku, że słynny kalendarz Majów wcale nie zakończył się w 2012 roku, ale ma to nastąpić właśnie teraz.

#4 Krzysztof Jackowski

To ma być czas nieprzewidywalnej pogody - ciepła zima i nieprzyjemne lato. Najsłynniejszy polski jasnowidz ostrzega też przed katastrofą samolotu na terenie Polski oraz podpaleniem budynku ważnej europejskiej instytucji.

#5 Majowie

Kolejne odniesienie do stworzonego przez nich kalendarza. Według niektórych interpretatorów - jego koniec nie oznacza wcale Apokalipsy. Raczej kolejny etap, który całkowicie odmieni życie na Ziemi oraz naszą świadomość.

#6 Kaede Uber

Nazywana jest następczynią słynnej Baby Wangi. Jej wizja na 2020 rok związana jest z groźnymi wydarzeniami w Algierii, Syrii, Turcji i szerzej - całym Bliskim Wschodzie. Sytuacja w tym rejonie świata na pewno szybko się nie uspokoi.

#7 Nouriel Roubini

Nie jest klasycznym wizjonerem, bo swoje przepowiednie opiera na konkretnych wyliczeniach. Ten amerykański ekonomista wieszczy kolejny wielki kryzys finansowy, który dotknie przede wszystkim Stany Zjednoczone i Europę.

Ich skuteczność będziemy mogli już wkrótce ocenić.

Zobacz również: Pierwsza wakacyjna prognoza pogody. Lato 2020 ma być zupełnie inne niż poprzednie

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie