Darmowy pobyt w Walentynki przez 18 lat. W ofercie hotelu jest jednak jeden haczyk...

Domyślacie się, o co może chodzić?
Darmowy pobyt w Walentynki przez 18 lat. W ofercie hotelu jest jednak jeden haczyk...
Fot. iStock
30.01.2020

Walentynki z ukochaną osobą można spędzać na różne sposoby. Jeden z najbardziej tradycyjnych scenariuszy to kino i romantyczna kolacja, ale niektóre pary tego dnia najchętniej nie ruszałyby się z domu i chcą po prostu pobyć razem, bez planowania niczego specjalnego. Jeszcze inni marzą o romantycznym wypadzie za miasto, a to wiąże się ze spędzeniem nocy poza domem. 

Zobacz również: Lutowe nowości na Netflix. Co oglądać w Walentynki z ukochanym?

Walentynkowy wieczór w luksusowym hotelu – czy to nie brzmi romantycznie? Zdaniem wielu odpowiedź brzmi “tak”, w związku z czym wielu właścicieli z branży hotelarskiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i z myślą o Dniu Zakochanych organizuje specjalne oferty i promocje. Tak jak kanadyjski hotel Zed, który ma swoje placówki w dwóch miastach – Victoria oraz Kelowna. Już po raz piąty z rzędu hotel oferuje swoim gościom specjalną, walentynkową promocję. Pary mogą zapewnić sobie darmowy pokój w ich przybytku 14 lutego przez najbliższe 18 lat! Jest jednak pewien haczyk i zapewne wielu z was już się domyśla, jaki. Podpowiedzią może być fakt, że liczba 18 nie jest tu przypadkowa. 

Fot. iStock

Darmowy pobyt w hotelu Zed z okazji Walentynek przysługuje parze, która podczas swojej wizyty... spłodzi dziecko. Oferta nosi nazwę Baby Maker Nooner i zgodnie z zasadami para, która po nocy spędzonej w hotelu Zed zostanie szczęśliwymi rodzicami będzie mogła przez kolejne 18 lat gościć w tym miejscu zupełnie za darmo – jednak tylko na 4 godziny. 

Przybądź do nas ze swoją drugą połówką, a będziecie mogli cieszyć się czterema godzinami niczym niezakłóconego czasu tylko we dwoje 

- czytamy na oficjalnej stronie hotelu. Oczywiście należy uiścić odpowiednią opłatę za pierwszą wizytę - wynosi ona ok. 230 zł, ale jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem...

Dodatkowo przedstawiciele hotelu Zed kierują swoją wyjątkową ofertę do wszystkich par – bez względu na płeć czy orientację seksualną. 

Hotel Zed zaprasza do skorzystania z promocji Baby Maker Nooner każdego, bez względu na tożsamość płciową, wyrażanie swojej płci oraz orientację seksualną. O ile tylko powitacie swoje nowe dziecko do rodziny 9 miesięcy po wizycie u nas, będziemy świętować razem z wami! 

Skusilibyście się na taką walentynkową ofertę? 

Zobacz również: Horoskop na Walentynki podpowie, jaki mężczyzna jest ci pisany 

Polecane wideo

Miał być lekarzem, ale rzucił studia. Teraz robi karierę jako facet do towarzystwa
Miał być lekarzem, ale rzucił studia. Teraz robi karierę jako facet do towarzystwa - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie