7 szczegółów, które zdradzają kobietę bez klasy

Kiepski gust widoczny jest z daleka.
7 szczegółów, które zdradzają kobietę bez klasy
Fot. Unsplash
01.02.2020

Czasami słyszymy, że ktoś wygląda tanio i raczej nie chcemy, by odnosiło się to do nas. Tego nie można jednak wykluczyć, bo brak dobrego gustu zdradzają najdrobniejsze szczegóły. Tak przynajmniej twierdzi autorka poradnika opublikowanego na łamach serwisu fabiosa.com.

Zobacz również: Kosmetyk do makijażu, którego wcale nie potrzebujesz. Faceci śmieją się na jego widok

Według redaktorki, niezwykle łatwo zasłużyć sobie na taki epitet. Chodzi zarówno o wygląd, jak i zachowanie. Kobieta pozbawiona klasy to zazwyczaj wulgarna materialistka, dla której liczy się wyłącznie własna wygoda i wzbudzanie zazdrości u innych.

Masz z nią coś wspólnego? Oto 7 oznak, które podobno nie zostawiają żadnych wątpliwości.

#1 Interesowność

„Tania kobieta” ogląda się wyłącznie za mężczyznami, którzy mogą jej coś dać. Najważniejszą wartością są dla niej pieniądze. Ona nigdy nie płaci za siebie, a zaimponować można jej wyłącznie zarobkami.

#2 Widoczne marki

Lubi luksus i nie zamierza tego ukrywać. Obwiesza się drogimi logotypami, by nie umknęło to niczyjej uwadze. Każdy element jej garderoby musi być ekskluzywny, drogi i wyraźnie oznaczony.

Zobacz również: Na randce udaje, że nie wziął portfela. Mało która dziewczyna zdaje ten test

#3 Niewierność

W jej przypadku apetyt rośnie w miarę jedzenia. Najpierw zadowoli się drobnym biznesmenem, a później zapragnie mieć u boku multimilionera. Idzie tam, gdzie dostrzeże więcej namacalnych korzyści dla siebie.

#4 Długi

Ekskluzywność kosztuje, a wbrew pozorom - ona wcale nie śpi na pieniądzach. Taki wizerunek bardzo często buduje się na kredyt, który trzeba będzie kiedyś spłacić. Na razie jednak o tym nie myśli.

#5 Próżność

Uważa się za najpiękniejszą i czerpie ogromną satysfakcję z obgadywania innych. Całą energię poświęca temu, by przebić swoje koleżanki - kupić droższą kreację albo zdobyć bogatszego faceta. To jej priorytety.

#6 Ukrywanie korzeni

Zazwyczaj pochodzi z rodziny, w której nigdy się nie przelewało. Nie uważa tego jednak za wartość i część swojej historii. Wstydzi się swoich korzeni, bo zawsze chce być postrzegana jako lepsza, niż jest w rzeczywistości.

#7 Nadgorliwość

Nie jest w stanie się wyluzować. Cały czas chodzi spięta, bo jest przekonana, że wszyscy jej się przyglądają. Nawet po bułki do osiedlowego sklepu wybiera się w modnej kreacji i pełnym makijażu.

Kogoś Ci to przypomina?

Zobacz również: Michał zadaje to jedno pytanie każdej dziewczynie. Większość oblewa test

Polecane wideo

Wszyscy myślą, że jest z nim dla pieniędzy. Z taką urodą mogłaby mieć każdego
Wszyscy myślą, że jest z nim dla pieniędzy. Z taką urodą mogłaby mieć każdego - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.46 / 5
gość (Ocena: 5) 03.02.2020 16:23
Brak klasy to przede wszystkim tipsy i przedłużane żęsy. A nie markowe ciuchy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2020 18:15
przypomina mi -Rozenek, Siwiec, Przetakiewicz. i jeszcze kilkanaście innych.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.02.2020 12:24
Olfaktoria
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.02.2020 11:47
Zapomniałam napisać że uważam się za Najpiękniejszą i super laską a po bułki zawsze umalowana. Trzymajcie się laski! Miłego dnia dla tych Najpiękniejszych!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.02.2020 09:36
Aha czyli jesli mam ciuch markowy z gornej polki i widac to to oznacza ze jestem tania. Troche to smieszne bo nie biore kredytow na to , pieniadze mam wlasne , naburmuszona nie chodze a faceta mam normalnego zarabiajacego tyle samo co ja
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie