To absolutny rekord WOŚP. Lidl zagrał 11 raz, zbierając łącznie 24 miliony złotych!

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sklepach Lidl Polska już po raz 11. odbyła się zbiórka, dzięki której udało się zebrać rekordowe 24 mln złotych.
To absolutny rekord WOŚP. Lidl zagrał 11 raz, zbierając łącznie 24 miliony złotych!
fot. materiały prasowe
13.01.2020

Celem tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Od początku wspólnego grania Lidl Polska z Orkiestrą udało się przeznaczyć aż 24 mln!

Aukcje charytatywne Lidl Polska dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomcy

Lidl już jedenasty rok z rzędu zagrał wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórka rozpoczęła się wcześniej – we wszystkich sklepach Lidl już 30 grudnia pojawiły się specjalne skarbony, a klienci mogli dodatkowo nabyć gadżety WOŚP, których całkowity zysk ze sprzedaży został przekazany na rzecz 28. Finału WOŚP. Wspólnie, dzięki zaangażowaniu zarówno blisko 20 tysięcy pracowników, jak i hojności klientów wspierających WOŚP, udało się zebrać 4 mln złotych.

Rewelacyjna wiadomość jest taka, że wciąż możecie wziąć udział w trzech aukcjach internetowych zorganizowanych przez Lidl Polska!

 „Jesteśmy dumni, że po raz jedenasty zagraliśmy wspólnie z Orkiestrą! Przez wszystkie lata udało nam się zebrać łącznie aż 24 mln złotych! W tym roku tradycyjnie zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz WOŚP w naszych sklepach, a ponadto oferowaliśmy gadżety Orkiestry, z których całkowity zysk ze sprzedaży przekazaliśmy na rzecz Fundacji. Oprócz tego  wciąż można wziąć udział w aukcjach internetowych, w których do wylicytowania jest m.in. zaproszenie dla dwóch osób na kolację przygotowaną przez szefa kuchni Karola Okrasę w restauracji Platter by Karol Okrasa lub dzień na planie zdjęciowym Kuchni Lidla. Zachęcamy do pomagania razem z nami, pobijmy wspólnie kolejny rekord!” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

My również zachęcamy was do udziału w aukcjach charytatywnych na rzecz Fundacji:

kulisy powstawania odcinka Kuchni Lidla z Kingą Paruzel: https://allegro.pl/oferta/kulisy-powstawania-kuchni-lidla-z-kinga-paruzel-8792244642

kulisy powstawania odcinka Kuchni Lidla z Karolem Okrasą: https://allegro.pl/oferta/kulisy-powstawania-kuchni-lidla-z-karolem-okrasa-8786244172

zaproszenie dla dwóch osób na kolację przygotowaną przez Karola Okrasę w restauracji Platter by Karol Okrasa: https://allegro.pl/oferta/lidl-kolacja-w-platter-by-karol-okrasa-8786527767

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie