Jakie kobiety przyciągają bogaczy? Milionerzy nie są w stanie oprzeć się tym konkretnym typom

Czy udałoby Ci się usidlić bogacza?
Jakie kobiety przyciągają bogaczy? Milionerzy nie są w stanie oprzeć się tym konkretnym typom
Fot. Instagram.com (@schoolofaffluence)/Unsplash.com
13.01.2020

Anna Bey to nazwisko, które przewija się na Papilocie dosyć często. To odnosząca sukcesy i zamożna bizneswoman, której udało się usidlić męża milioneraOd tamtego czasu Anna udziela wskazówek jak tego dokonać tysiącom kobiet z całego świata. Założyła też specjalną szkołę - School of Affluence, co w wolnym tłumaczeniu oznacza szkołę zamożności. 

Zobacz również: Podobno tak trzeba wyglądać, żeby dobrze wyjść za mąż. Ona została żoną milionera

Anna Bey regularnie udziela darmowych porad w swoich kanałach społecznościowych. Mówiła np. o tym, w jakich miejscach mamy największe szanse na to, aby spotkać milionera albo jakich rzeczy nigdy nie zamawiać na pierwszej randce z zamożnym mężczyzną, jeśli chcemy go usidlić. W najnowszym wpisie milionerka wymieniła jakie typy kobiet przyciągają największą uwagę prawdziwych bogaczy. Co ciekawe ma to związek ze sposobem, w jaki dorobili się swojej fortuny. Czy zdaniem Anny Bey miałabyś szansę zdobyć serce zamożnego faceta? 

Król przemysłu muzycznego 

Idealna kobieta: typ Kim Kardashian 

“To zamożny mężczyzna, którego cechuje streetwear, słucha miejskiej muzyki i uwielbia błyszczącą biżuterię. Sam często jest zaangażowany w branżę muzyczną albo rozrywkową. Taki mężczyzna zwraca uwagę przede wszystkim na kobiety pokroju Kim Kardashian, które pasują do jego osobowości i stylu bycia” - wyjaśnia Anna Bey. 

Dziedzic rodzinnej fortuny 

Idealna kobieta: dziewczyna z sąsiedztwa 

“Bogacz z funduszem powierniczym często pochodzi ze snobistycznej rodziny. Wybór partnerki to dla niego nie lada wyzwanie – to trochę tak, jak wejście do rodziny królewskiej. Jego rodzina ma dużo do powiedzenia w kwestii kobiety, która odziedziczy rodzinny majątek. Taki mężczyzna może przez jakiś czas bawić się z rozrywkowymi dziewczynami, ale gdy przyjdzie czas się ustatkować, w 50 proc. będzie to decyzja niemal polityczna. Taki typ mężczyzny często wybiera prostą, ale elegancką kobietę, typ “dziewczyny z sąsiedztwa”, zdecydowanie nie taką, która powiększyła sobie piersi albo pośladki. To całkowite przeciwieństwo dziewczyny pokroju Kim Kardashian. To skromna, wyrafinowana dziewczyna, która także pochodzi z dobrej rodziny” - tłumaczy milionerka. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Bey - School of Affluence (@schoolofaffluence) on

Playboy 

Idealna kobieta: modelka z Instagrama albo celebrytka 

“Bogatego imprezowicza można spotkać najczęściej w najmodniejszych miejscach na całym świecie, przeważnie w klubach nocnych. Wrzuca też mnóstwo selfie z siłowni albo chwali się tym, jak pije drogiego szampana. Jego celem jest zaliczenie jak największej liczby kobiet. Gustuje w modelkach z Instagrama, czasem uda mu się poderwać modelkę ze świata prawdziwej mody. Taki facet raczej nie szuka żony. Kobieta, której uda się go na chwilę usidlić najprawdopodobniej będzie przez niego często zdradzana” - ostrzega Anna Bey. 

Finansista 

Idealna kobieta: elegancka kobieta, która sprowadzi go na ziemię 

“Finansista wymyka się powszechnym stereotypom – to ktoś pomiędzy playboyem, który uwielbia imprezować a facetem z funduszem powierniczym. Na co dzień sprawia wrażenie mężczyzny pochodzącego ze starej i zamożnej rodziny, ale w weekendy puszcza hamulce i odstresowuje się od pracy. Taki facet często sam nie wie, czego chce. Zazwyczaj spotyka się z eleganckimi kobietami, które wiedzą, jak dobrze się ubierać i zachowywać. To dziewczyny z wyższej półki, ale nie typowe modelki z Instagrama. Ceni sobie kobietę, która sprowadzi go na ziemię”.  

Spec od technologii 

Idealna kobieta: szkolna sympatia 

Nerdowaty spec od technologii zawsze wybiera zwyczajne dziewczyny albo wręcz spotyka się ze swoją starą, szkolną sympatią. Woli przeciętne dziewczyny, bo nie lubi się nimi popisywać. Nie chce też kobiety ze zbyt wysokimi wymaganiami. Zależy mu na kimś, kto będzie akceptować go takim, jaki jest oraz kto nie będzie zbytnio się od niego różnił”. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Bey - School of Affluence (@schoolofaffluence) on

Rosyjski oligarcha 

Idealna kobieta: długonoga seksbomba albo przeciętna żonka 

“Rosyjski oligarcha to superbogaty mężczyzna, który może przebierać w pięknych kobietach zgodnie ze swoimi upodobaniami” - wyjaśnia Anna Bey. “Tacy mężczyźni zazwyczaj dzielą się na dwie kategorie: są tacy, którzy mają “przeciętne” żony, niewiele młodsze od nich, oraz tacy, którzy uganiają się za długonogimi seksbombami”. 

Arabski książę 

Idealna kobieta: olśniewająca przyszła księżniczka 

“Istnieje cała masa arabskich książąt. Zazwyczaj ustatkowują się u boku kobiet pochodzących z ich krajów, a to z powodów religijnych. Jeśli pochodzisz z Zachodu i wyznajesz odmienną religię, raczej trudno będzie ci usidlić takiego mężczyznę na stałe” - przekonuje milionerka. 

Zobacz również: Jak się ubierać, by zdobyć bogatego mężczyznę? (Tę listę stworzyła partnerka milionera!)

Polecane wideo

Nosi rozmiar 44 i ma ponad metr w biodrach. Właśnie została gwiazdą amerykańskiego „Playboya”
Nosi rozmiar 44 i ma ponad metr w biodrach. Właśnie została gwiazdą amerykańskiego „Playboya” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.01.2020 20:07
Utrzymanka założyła szkołę dla kolejnych, potencjalnych utrzymanek. Świat się kończy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.01.2020 09:28
mogłabym trafić na jakiegoś milionera XD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie