Przepowiednia na 2020 rok, która niemal na pewno się spełni. Jej autor zawsze ma rację

Niestety.
Przepowiednia na 2020 rok, która niemal na pewno się spełni. Jej autor zawsze ma rację
Fot. Unsplash
09.01.2020

Jackowski, Baba Wanga, Nostradamus… Kolejne przepowiednie najsłynniejszych jasnowidzów mają rozwiać nasze wątpliwości i już teraz pokazać, jaki będzie rozpoczynający się rok. W większości nie napawają optymizmem, bo mówią o wojnach, katastrofach naturalnych, aktach terroru, a nawet ostatecznym końcu świata.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał wizję. 7 niepokojących przepowiedni na 2020 rok

Dziś przedstawiamy kolejną niepokojącą wizję, której autorem nie jest jednak żadne natchnione medium, ale… uznany naukowiec. Profesor Nouriel Roubini twierdzi, że też jest w stanie zajrzeć w przyszłość, ale robi to wyłącznie na podstawie twardych danych. Amerykański uczony obserwuje najróżniejsze zjawiska, by przewidzieć, jakie będą miały dla nas konsekwencje.

2020 rok widzi niestety w czarnych barwach.

Wykładowca prestiżowej Stern School of Business przy Uniwersytecie Nowojorskim może się pochwalić sukcesami w tym temacie. To on przed laty przewidział załamanie na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i globalny kryzys finansowy - przypomina antyradio.pl.

Do opracowania najnowszej przepowiedni połączył siły z innym naukowcem, włoskim ekonomistą Brunellem Rosą, a wnioski brzmią dziwnie znajomo. Okazuje się, że czeka nas powtórka z lat 2007-2009, kiedy mieliśmy do czynienia z ogólnoświatowym krachem.

W 2020 roku nadejdzie nowy kryzys finansowy i globalna recesja. Zdaniem obu ekonomistów nadchodzący kryzys ma być o wiele cięższy niż poprzedni

- czytamy.

Zobacz również: Niemiecka mistyczka miała widzenie na temat Polski. Wkrótce ma się spełnić

Roubini i Rosa twierdzą, że w 2020 roku ma zabraknąć narzędzi, które mogłyby umiejętnie zarządzać kryzysem, złagodzić go i wyprowadzić naszą cywilizację na tzw. prostą. Efektem tego będzie spowolnienie gospodarki państw Zachodu. Ponadto na kryzys będą się składać problemy dotyczące bańki na rynku nieruchomości, a także publiczne zadłużenie

- informuje antyradio.pl.

Według naukowców trudna sytuacja pomoże populistom, których notowania zaczną gwałtownie rosnąć. Ich sprzeciw może doprowadzić do tego, że dotknięta kryzysem Unia Europejska może się długo nie otrząsnąć.

W raporcie pojawiła się też kwestia wojny na linii USA-Iran, a to w ostatnich dniach bardzo aktualny temat.

Zobacz również: Baba Wanga doczekała się następczyni. Jasnowidzka ujawniła wizję na 2020 rok

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie