Baba Wanga doczekała się następczyni. Jasnowidzka ujawniła wizję na 2020 rok

Oby tym razem się pomyliła.
Baba Wanga doczekała się następczyni. Jasnowidzka ujawniła wizję na 2020 rok
Fot. Unsplash
18.12.2019

Urodziła się na początku XX wieku jako Wangelija Pandewa Dimitrowa, ale i tak wszyscy znają ją pod pseudonimem Baba Wanga. Zmarła przed 20 laty bułgarska mistyczka, choć była niewidoma, widziała znacznie więcej od innych. Potrafiła przewidywać przyszłość i podobno robiła to wyjątkowo skutecznie.

Zobacz również: Przepowiednia Jackowskiego zaczyna się spełniać. Mówił o tym od dawna

Jedna z jej ostatnich wizji dotyczyła pojawienia się na świecie jej następczyni, która będzie miała podobne zdolności. Niektórzy wierzą, że jest nią Kaede Uber z Francji - czytamy na facet.onet.pl. Dziewczyna na do złudzenia przypomina słynną znachorkę. Ma chore oczy i prawdopodobnie też wkrótce straci wzrok.

Regularnie miewa wizje dotyczące przyszłych wydarzeń.

Świat usłyszał o niej jakiś czas temu, ale na kilka lat słuch o Kaedzie zaginął. Powróciła w 2016 roku i od tej pory pozostaje aktywna zwłaszcza w rosyjskich mediach. Niemal za każdym razem podkreśla, że nie czeka nas nic dobrego. Konsekwentnie wspomina o m.in. o inwazji islamu na Europę. Wieszczy również katastrofę ekologiczną.

Teoretycznie to żadne odkrycie, bo konsekwencji obu tych wydarzeń wszyscy jesteśmy świadomi. Ona mówi jednak coś więcej. Jak przekonuje, w 2020 roku cały świat będzie patrzył na Algierię, Syrię i Turcję, bo może oznaczać konflikt zbrojny na niespotykaną skalę. Ostrzega też Ormian.

W przepowiedniach młodej Francuzki próżno szukać jakichkolwiek pozytywnych sygnałów.

Zobacz również: Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja na 2020 rok też nie napawa optymizmem

Uber mówi także o nowej niebezpiecznej ideologii, która narodzi się na świecie i będzie za sobą nieść liczne ofiary w ludziach

- czytamy w serwisie.

Czy można jej wierzyć? Chociaż ma być następczynią samej Baby Wangi, ona też nie zawsze miała rację. Bułgarce przypisuje się przepowiednię dotyczącą zamachów z 11 września 2001 roku czy Brexitu. Z kolei w 2019 roku miało dojść do zamachu na prezydenta Rosji, a Donaldowi Trumpowi wieszczyła tajemniczą chorobę.

Niektóre źródła podają, że ekspertom udało się policzyć jej skuteczność. Podobno 68 procent przepowiedni Wangi doczekało się spełnienia. Czy w nowym wcieleniu będzie podobnie? Przekonamy się już niedługo.

Zobacz również: Niemiecka mistyczka miała widzenie na temat Polski. Wkrótce ma się spełnić

Polecane wideo

Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany?
Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Adam (Ocena: 5) 04.01.2020 18:24
Jest źle a będzie jeszcze gorzej. A myślę tu o polityce miedzynarodowej . Straszne rzeczy robią politycy wbrew woli narodów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2019 10:40
Tak właśnie :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2019 07:54
Gdyby nie bylo ciapakow, swiat bylby lepszy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie