Otyłe kobiety i przystojni faceci. Program o „nietypowych parach” oburzył widzów jeszcze przed premierą

Internauci nie zostawiają suchej nitki na produkcji „Hot & Heavy”.
Otyłe kobiety i przystojni faceci. Program o „nietypowych parach” oburzył widzów jeszcze przed premierą
Fot. YouTube.com/vasu news
13.12.2019

Z jakiegoś powodu takie pary wzbudzają wielkie, by nie powiedzieć niezdrowe zainteresowanie. Na widok przystojnego, wysportowanego mężczyzny idącego za rękę z puszystą czy otyłą kobietą brwi przechodniów najczęściej unoszą się w bezbrzeżnym zdumieniu. Choć nie wszyscy mówią o tym głośno, w głębi duszy mimowolnie zadają sobie pytanie: “Jak to możliwe, że taki facet jest z taką kobietą?”. 

Zobacz również: Popularna lekarka napisała, że dziwi się mężczyznom „z grubymi partnerkami”. Rozwścieczyła setki internautów

Teraz ta kwestia będzie roztrząsana także za pośrednictwem mediów. Stacja telewizyjna TLC wyprodukowała bowiem nowy program pokazujący życie trzech par z dużą różnicą wagi. Produkcja nosi tytuł “Hot & Heavy”. W języku angielskim jest to idiom określający namiętny związek, ale w dosłownym tłumaczeniu oznacza “gorący i ciężki”. Zgodnie z treściami, które mają być pokazywane w programie można śmiało założyć, że przymiotnik “gorący” ma określać przystojnych i wysportowanych mężczyzn, a “ciężki” - ich partnerki plus size. 

Program “Hot & Heavy” pokaże życie trzech par – Joy i Chrisa, Kristin i Rusty’ego oraz Adrianny i Ricardo. “Dla tych par miłość nie ma żadnego rozmiaru” - takim hasłem stacja TLC reklamuje swoją najnowszą produkcję. Zobaczcie jej zwiastun poniżej.  

Mimo że program nie został jeszcze wyemitowany, już zdążył wzbudzić w widzach skrajne emocje i wywołać oburzenie. Internauci komentowali zwiastun produkcji m.in. na Twitterze pisząc, że to powielanie krzywdzących stereotypówbodyshaming oraz pożywka dla internetowych trolli. Ponadto ich zdaniem program jest jednostronny, ponieważ pokazuje tylko związki, w których to kobiety są większe od swoich partnerów. 

Fot. YouTube.com/vasu news

A więc... To program wyłącznie o “mężczyznach, którzy kochają kobiety plus size”, ale nie o kobietach, które kochają mężczyzn plus size. Dlaczego nie pokazujecie obu przypadków, TLC? 

Pokazując pary, w których to kobieta jest cięższa TLC wymusza społeczne standardy piękna tylko na kobietach. To smutne stanowisko, zwłaszcza w 2020 roku. 

Oczywiście, że to kobiety są cięższe. Może zmieńmy tytuł na: “Jakim cudem mężczyźni mogą kochać grube kobiety?”. 

To nie w porządku, a tytuł jest okropny. 

Fot. YouTube.com/vasu news

A wy jak oceniacie tę produkcję TLC? Obejrzelibyście ten program? 

Zobacz również: „On musi cię naprawdę kochać!” - najgorsze teksty, które ciągle słyszą puszyste partnerki prawdziwych przystojniaków

Polecane wideo

Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci: „chory układ”
Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci: „chory układ” - zdjęcie 1

Komentarze (6)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 16.12.2019 13:40
One są chore bo sa otyłe a oni bo chcą z nimi być.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.12.2019 01:02
Bardzo często ci "przystojni faceci" tych otyłych kobiet to zwykli feedersi. Kiedyś znałam jedną taką dziewczynę, co miała faceta o urodzie modela, no ale w ciągu 1,5 rocznego związku z nim przytyła jakieś 35-40 kilo. Ten oczywiście mówił jej, że liczy się wnętrze, że z każdym kilogramem jest piękniejsza i takie tam.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 15.12.2019 15:06
Otyłe? Delikatnie powiedziane.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2019 15:11
bleh, aż rzygać mi się chce jak widzę te fałdy tłuszczy jak się kołyszą D:
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2019 00:34
Podejrzewam, ze program wywołał oburzenie właśnie wśród grubasów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie