Co mówi o Tobie godzina, w której się urodziłaś?

To, czy przyszłaś na świat rano, po południu, czy wieczorem, może mieć wpływ na Twoją osobowość.
Co mówi o Tobie godzina, w której się urodziłaś?
fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/378513543684362827/)
13.12.2019

Nie tylko znaki zodiaku zdradzają nasze cechy charakteru. Godzina o której przyszłaś na świat również wiele o Tobie mówi. Choć zapewne doskonale znasz siebie i własne możliwości, są pewne cechy, które odkrywamy przez całe życie. Narodziny o świcie, po południu czy wieczorem? Zobacz, co mówi o Tobie godzina, w której się urodziłaś!

Zobacz też: Nikt nie lubi ludzi, którzy to robią. Milenialsi stworzyli listę współczesnych faux pas

fot. unsplash

Godzina narodzin a cechy osobowości

 • 24:00 - 2:00

Rodzina, poczucie bezpieczeństwa i stabilność jest dla Ciebie w życiu najważniejsza. Nie jesteś typem karierowiczki, ale nie oznacza to, że nie jesteś ambitna. Spokój w życiu odkrywa dla Ciebie ogromną rolę. Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, a inni odbierają Cię jako pogodną i uśmiechniętą kobietę. 

 • 2:00 - 4:00

Tryskasz energią, nie potrafisz wysiedzieć w jednym miejscu i często brak Ci cierpliwości. Jesteś osobą bardzo spontaniczną, szybko podejmujesz decyzję, lubisz ryzyko i zabawę. Uwielbiasz podróżować i zwiedzać świat, niektórzy mogą za Tobą nie nadążać, jednak to właśnie szybkie tempo życia najbardziej Ci odpowiada. 

 • 4:00 - 6:00

Tkwi w Tobie prawdziwa romantyczka. Często bujasz w obłokach i uwielbiasz marzyć. Niejednokrotnie zresztą przekonałaś się, że marzenia się spełniają. Jesteś uczynną osobą i troszczysz się o innych. W życiu najważniejsze są dla Ciebie momenty uniesienia, to one nadają Ci sens.

 • 6:00 - 8:00

Jesteś osobą bardzo kreatywną i sumienną. Wszystko musisz mieć dopięte na ostatni guzik, zarówno w pracy jak w codziennym życiu. Jesteś świetnym słuchaczem, dlatego ludzie często zwracają się do Ciebie ze swoimi problemami. Umiesz doradzić, pocieszyć, dodać otuchy.

 • 8:00 - 10:00

Nic i nikt nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Potrafisz zachować spokój, nawet w najbardziej nerwowych sytuacjach. Świetnie sprawdzasz się w roli mentora, potrafisz rozwiązywać problemy. Bardzo angażujesz się w pomoc innym, siebie stawiając zawsze na drugim miejscu. Masz słabość do zwierząt.

 • 10:00 - 12:00

Jesteś osobą bardzo komunikatywną i pełną szczerości. Czarujesz dookoła ludzi swoim usposobieniem, przez co nikt nie jest w stanie się na Ciebie złościć. Lubisz poznawać nowych ludzi, masz mnóstwo przyjaciół, którzy lgną do Ciebie jak mrówki.

 • 12:00 - 14:00

Ambicja to Twoja najlepsza strona. Od najmłodszych lat wiesz, czego chcesz i stawiasz sobie cele do których dążysz. Dużo się uczysz i szybko przyswajasz wiedzę. W domu masz więcej książek niż w bibliotece, a czytanie Cię relaksuje. Nigdy nie spoczywasz na laurach...

 • 14:00 - 16:00

Jesteś trochę niezdecydowana i mimo wieku, często nie wiesz, czego naprawdę chcesz. Wolisz, żeby ktoś za Ciebie decydował, bo to przychodzi Ci wyjątkowo kiepsko. Brakuje Ci nieco entuzjazmu i często popadasz w nostalgię, jednak ludzie cenią w Tobie szczerość i to, że jesteś sobą.

Rzadko patrzysz na zegarek, a Twoja dokładność i wnikliwość nie pozwala Ci zostawić niedokończonej sprawy. Jeżeli podejmujesz się jakiegoś zadania, robisz to 100 procent, dlatego jesteś cenionym pracownikiem z licznymi awansami. Zawsze myślisz pozytywnie, a Twoim znakiem rozpoznawczym jest uśmiech od ucha do ucha.

 • 18:00 - 20:00

Jesteś osobą bezproblemową i masz wielu przyjaciół. Wszyscy Cię cenią, a dookoła Ciebie nie można znaleźć ani jednego wroga. Uwielbiasz spędzać czas w towarzystwie, dlatego kiedy zostajesz sama czujesz się lekko zagubiona. Jesteś bardzo pomocna i chętnie udzielasz się jako wolontariuszka.

 • 20:00 - 22:00

Drzemie w Tobie dusza artystki. Lubisz rozmyślać, marzyć i miewasz wahania nastroju. Każdy kolejny sukces sprawia, że pragniesz osiągnąć jeszcze więcej i wierzysz w swoje umiejętności. Inni mogą Ci tego zazdrościć i podkładać kłody pod nogi. Jednak wcale Cię to nie martwi, nie zwracasz uwagi na wrogów i bierzesz życie garściami.

 • 22:00 - 24:00

Jesteś pracoholikiem i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Praca Cię motywuje i stanowi ważną część Twojego życia. Choć często spędzasz wieczory w pracy, lubisz od czasu do czasu się rozerwać. Lubisz być doceniania i ciężko na to pracujesz.

Zobacz też: 3 słowa, które młodzi Polacy pokochali w 2019 roku. Wstyd ich nie znać

Polecane wideo

Od zdjęć tej influencerki trudno oderwać wzrok. Tylko spójrz na fotografię nr 5 ♥
Od zdjęć tej influencerki trudno oderwać wzrok. Tylko spójrz na fotografię nr 5 ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 14.12.2019 22:37
Nie prawda w żadnym calu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.12.2019 21:23
18-20- sto procent prawdy ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie