Tak wygląda najpiękniejsza Polka! To ona została Miss Polski 2019

Piękna?
Tak wygląda najpiękniejsza Polka! To ona została Miss Polski 2019
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/miss.polski/)
09.12.2019

W miniony weekend odbyła się jubileuszowa edycja znanego na całym świecie konkursu wyboru miss 2019. O koronę walczyło kilkadziesiąt dziewcząt, z czego 24 dostało się do finału. Tytuł najpiękniejszej Polki 2018 zdobyła Olga Buława ze Świnoujścia, a kto został jej następcą i zdobył koronę podczas 30. edycji konkursu piękności?

Zobacz też: Internauci twierdzą, że znaleźli ideał. Jej twarz jest równie doskonała, co ciało

Miss Polski 2019 - jubileuszowa gala

Tegoroczny konkurs piękności był bez wątpienia wyjątkowy, bo to jubileuszowa edycja, która odbyła się w Katowicach. Od 30 lat cieszy się ogromną popularnością i jest to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. 

Tytuł najpiękniejszej Polki 2019 otrzymała Magdalena Kasiborska, 19-latka z Zabrza. Oprócz korony, na zwyciężczynię czekała nagroda pieniężna w postaci 100 tysięcy złotych. Najpiękniejsza Polka będzie odtąd reprezentować nasz kraj we wszystkich konkursach piękności na całym świecie. Kim jest prywatnie? Między innymi studentką kosmetologii, która rozwija swoje pasje muzyczne, takie jak taniec towarzyski, grę na fortepianie czy śpiew. W wolnym czasie lubi grać w tenisa. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

30. edycja konkursu piękności

Miss Polski to konkurs, który w tym roku przeżywał swój jubileusz. Od lat organizowany jest corocznie, gdzie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Konkurs składa się z kilku etapów. Pierwszy to eliminacje na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów oraz wicemiss biorą udział w ćwierć finale. Kolejny etap to półfinał, w którym wybieranych jest 24 najpiękniejszych kobiet. To one walczą w finale o koronę i nagrodę pieniężną.

Finał Miss Polski od lat transmitowany jest przez telewizję Polsat i stale cieszy się ogromną popularnością. Jego oglądalność sięga blisko 4 milionów widzów.

Zobacz też: Zapamiętaj jej twarz, bo niedługo będzie wszędzie. To najpiękniejsze dziecko świata

Polecane wideo

Tak wygląda nowa „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. To 6-letnia Rosjanka
Tak wygląda nowa „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. To 6-letnia Rosjanka - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
Janek (Ocena: 1) 10.12.2019 15:27
Haha "piękna p0lka" to oksymoron. W tym kraju nie ma ładnych miejscowych kobiet. Jedynie przyjezdne, Ukrainki, Białorusinki, Rosjanki. A wybory miss to wybory najmniej brzydkiej p0lki i tak powinny się nazywać, a nie wybory najpiękniejszej. Nie degradujmy słowa piękna.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 10.12.2019 09:08
Jest bardzo ładna, ale ma "niepolską urodę". Sama mam ciemne włosy, oczy i oliwkową karnację, ale szczerze mówiąc wolałabym by nasz kraj reprezentowała kobieta z jaśniejszym typem urody. Mnie osobiście z pierwszej dziesiątki najbardziej podobała się dziewczyna z nr 1 - śliczna, delikatna uroda, gęste jasne włosy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2019 07:30
Naprawdę ładna
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 09.12.2019 18:13
Bardzo piękna kobieta. Mówię jako kobieta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.12.2019 16:49
Dają dupy za to żeby wygrać, potwierdzone info
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie