Tinder ujawnił TOP TRENDY dotyczące biografii w 2019

Co użytkownicy umieszczali najczęściej?
Tinder ujawnił TOP TRENDY dotyczące biografii w 2019
fot. unsplash
06.12.2019

W dzisiejszych czasach posiadanie konta na Tinderze jest całkowicie normalne. Większość singli decyduje się na ten krok, gdyż jest to łatwy sposób na znalezienie drugiej połówki. Nie ma w tym nic dziwnego, każdemu z nas w końcu zależy na szczęśliwym związku. Jak ujawniają twórcy Tindera, rok 2019 należał do generacji Z, a więc osób urodzonych po 1995 roku. To właśnie ta grupa stanowiła największą część użytkowników popularnego portalu randkowego. Koniec roku to czas podsumowań, stąd Tinder ujawnia co użytkownicy najczęściej umieszczali w swojej biografii. Oto top trendy 2019.

Zobacz też: Twarz, która gwarantuje powodzenie u facetów. Zobacz najbardziej pożądane singielki z Tindera!

Top trendy BIO na Tinderze w 2019 roku

Emoji

Użytkownicy Tindera pokochali emotikonki i coraz częściej używali ich w swojej biografii. Odnotowano ponad 40 % wzrost zastosowania emoji.

Terminologia Tinder 2019

Najpopularniejszym słownictwem stosowanym przez użytkowników Tinder były: prawda, misja, związek, herbata, podróże, przekąski, przyczyna.

Generacja Z w swoich biografiach nie wahała się wspominać o upodobaniach politycznych, w odróżnieniu od Millenialsów, którzy stronili od tego typu tematów. Ponadto często umieszczali informacje o podróżach jako rodzaju pasji, a nie o krajach, które rzeczywiście zwiedzili ( w odróżnieniu od Millenialsów). Inne popularne tematy obejmowały weganizm, kryzys klimatyczny czy udział w maratonach i aktywność fizyczną.

LGBTQ

30% więcej użytkowników skorzystało w tym roku z funkcji More Genders, a wykorzystanie  tęczowych emoji w biografiach wzrosło o 15% na całym świecie.

Rozrywka

Użytkownicy Tindera w swoich opisach chętnie umieszczali również swoje ulubione filmy i programy telewizyjne. Najwięcej fanów zdobył serial Gra o Tron, reality show Love Island oraz Fleabag, które były najczęściej wymieniane w biografiach. Jeżeli chodzi o ulubionego artystę na podium znalazła się Jennifer Lopez, Ariana Grande, a także Lewis Capaldi.

Najszybciej rozwijające się miasta odnośnie użytkowania Tindera w 2019:

1. Tokio 

2. Warszawa

3. Oslo 

4. Seoul 

5. Kopenhaga 

6. Budapeszt

7. Paryż

8. Birmingham

9. Munich 

10. Bangkok 

Zobacz też: Użytkowniczki Tindera oszalały na ich punkcie. Oto najbardziej pożądani single

Polecane wideo

Twarz, która gwarantuje powodzenie u facetów. Zobacz najbardziej pożądane singielki z Tindera!
Twarz, która gwarantuje powodzenie u facetów. Zobacz najbardziej pożądane singielki z Tindera! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie