To jedyne konto na Instagramie, które wszyscy powinniśmy śledzić. Poznajcie bee_nfluencerkę

Im większa będzie jej popularność, tym lepiej dla całego świata!
To jedyne konto na Instagramie, które wszyscy powinniśmy śledzić. Poznajcie bee_nfluencerkę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/bee_nfluencer/)
05.11.2019

Dla milionów osób Instagram stał się narzędziem, bez którego już nie wyobrażają sobie życia, a rządzących nim influencerów postrzegają jako swoich idoli i marzą o tym, by być tacy jak oni. Chcą ubierać się w stylizacje pokazywane przez modne dziewczyny na Instagramie, jeździć na ekskluzywne wakacje ich śladami i być równie popularni. Mimo że coraz głośniej mówi się o tym, że Instagram to szkodliwa aplikacja, która kreuje nierealny świat oparty tylko na pogoni za lajkami, jej popularność wcale nie słabnie, a wręcz przeciwnie. 

Zobacz również: Dziś każda dziewczyna chce być „VSCO girl”. Jedni kochają ten styl, inni go nienawidzą

Ale popularność Instagrama można wykorzystać także w szczytnym celu, co najlepiej pokazuje poniższa historia. To przykład jednej z nielicznych influencerek, której konto naprawdę warto, a nawet trzeba obserwować. Co ciekawe, tą influencerką nie jest piękna modelka ani żadna celebrytka. To pszczoła o imieniu B., która na Instagramie jest znana jako @bee_nfluencer 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B. (@bee_nfluencer) on

Profil pszczoły B. został stworzony przez francuską fundację Fondation de France, która prowadzi organizację charytatywną Bee FundInfluencerska działalność wirtualnego insekta przekłada się na szczytny cel, czyli na ratowanie zagrożonych gatunków pszczół. Jak to działa? Różne marki mogą zgłaszać się do bee_nfluencerki w celu odpłatnego reklamowania swoich produktów, a cały dochód z przeznaczonych na to środków trafi właśnie na rzecz owadów. 

Profil @bee_nfluencer powstał zaledwie w lipcu 2019 roku, a już obserwuje go 142 tys. osób. Oglądamy pszczołę B. w okolicznościach do złudzenia podobnych do tych, jakie serwują nam na swoich idealnych zdjęciach topowe influencerki – to fotki z ekskluzywnych podróży na tle znanych zabytków, pszczoła ciągnąca za sobą za jedno z odnóży tajemniczego kompana czy opalająca się na brzegu morza w pozie eksponującej tę część ciała, która u człowieka byłaby tylko udami. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B. (@bee_nfluencer) on

O tym, że problem wymierania pszczół na świecie jest bardzo poważny świadczy chociażby fakt, że w samej Wielkiej Brytanii od roku 1900 wyginęło aż 13 gatunków tych owadów, a kolejne 35 jest zagrożonych wymarciem. W dalszej perspektywie to realne zagrożenie także dla ludzi, ponieważ pszczoły i ich działalność do jedna z podstaw całego naszego ekosystemu, więc warto, abyśmy wszyscy pochylili się nad ich losem. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B. (@bee_nfluencer) on

Będziecie obserwować profil @bee_nfluencer na Instagramie? 

Zobacz również: To jedyny film porno, który warto, a nawet TRZEBA obejrzeć. Dzięki temu pomożesz środowisku!

Polecane wideo

Instagram KONTRA rzeczywistość. Modelka pokazuje, jak powstają jej genialne zdjęcia
Instagram KONTRA rzeczywistość. Modelka pokazuje, jak powstają jej genialne zdjęcia - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.11.2019 15:55
Niby zwykłe konto na Instagramie, a jaka świetna kampania z tego wyszła :) Wesoło i z przesłaniem, oby więcej takich.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie