10 imion dla psów, które zrobią furorę w 2020 roku

Ważne jest, aby imię było proste, łatwe do zapamiętania i nie wprawiało w zakłopotanie podczas spacerów w parku.
10 imion dla psów, które zrobią furorę w 2020 roku
fot. unsplash
27.10.2019

Nadanie oryginalnego imienia dla pupila to nie lada wyzwanie. Twój czworonożny przyjaciel stanie się wkrótce ogromną częścią Twojego życia, dlatego potrzebujesz imienia, które będzie odpowiadało zarówno osobowości psiaka, jak i Twoim zainteresowaniom. Ważne jest, aby imię było proste, łatwe do zapamiętania i nie wprawiało w zakłopotanie podczas spacerów w parku. Zobacz, jakie imiona będą cieszyć się ogromnym powodzeniem w nadchodzącym roku!

Zobacz też: Ile palców mają koty? Niemal na pewno podasz błędną odpowiedź

Najpopularniejsze imiona dla psów na 2020 rok

fot. unsplash

Według badań przeprowadzonych przez producenta żywności dla zwierząt, Tasty Bone, kultura popularna miała ogromny wpływ na to jak nazywaliśmy swoich pupili. W zeszłym roku, co piąty psiak został nazwany imieniem postaci z popularnych filmów. Prym wiodą imiona z filmów Marvela, takie jak Jarvis i Loki, a tuż za nimi plasuje się imię Harley. Również imię Luke odnotowało wzrost popularności po premierze kolejnej części Star Wars, które będzie nadal popularne w 2020 roku.

Imiona inspirowane bajkami Disneya są również bardzo popularne, a Coco stało się drugim co do popularności imieniem psa w 2018 roku. Z kolei premiera najnowszej części Frozen ma przynieść wzrost popularności imienia Elsa.

Imiona, które będą modne w 2020 roku:

1. Charlie

2. Loki

3. Harley

4. Elsa

5. Bella

6. Luke

7. Simba

8. Lady

9. Millie

10. Maggie

Pojawienie się remake'u Króla Lwa sprawiło, że coraz więcej właścicieli psów nazywało swoich pupili imieniem głównego bohatera. Z kolei popularność Sagi Zmierzch umieściło imię Bella na sam szczyt wykresów z nazwiskami zwierząt domowych. Charlie był z kolei w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych imion przez ostatnie dwa lata, a wraz z długo wyczekiwanym wydaniem Aniołków Charliego, popularność imienia będzie wciąż rosnąć. 

Zobacz też: Dogfishing to trend randkowy, który ma zapewnić znalezienie miłości. Znasz go?

Polecane wideo

Najbrzydsze psy na świecie walczą o tytuł. Wybierz swojego faworyta
Najbrzydsze psy na świecie walczą o tytuł. Wybierz swojego faworyta - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.89 / 5
rex (Ocena: 5) 22.11.2019 19:43
Mojego nazwałem Akron. Bardzo do niego pasuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.10.2019 15:11
A mój pies nazywa się Shrek
odpowiedz
Alka (Ocena: 5) 28.10.2019 14:51
Moja dzidzia ma na imię Tula, kiedy ja adoptowalismy nazywała się Łatka, ale raz że nam się nie spodobało, to jeszcze moja wloska teściowa nie umiała tego wymowic. I tak od Łatki, Łatuli powstała Tula, a musze wam powiedzieć, że z dnia na dzień zaakceptowała swoje nowe imię, mimo że miała już prawie 10 lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 28.10.2019 13:48
U nas jest Tosca. Strasznie wyje od małego więc od opery Pucciniego.
odpowiedz
As (Ocena: 5) 28.10.2019 11:32
Mój to Sara, Berta i Mona.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie