Hit Sieci: dziewczyny na TikToku tańczą do wiadomości od swoich byłych chłopaków

Tak rozprawiają się z toksycznymi facetami.
Hit Sieci: dziewczyny na TikToku tańczą do wiadomości od swoich byłych chłopaków
Fot. TikTok.com (@trapmoneybella/@tenleyearles/@1zzyw1zzy)
24.10.2019

Facebook, Instagram i Snapchat to zdecydowanie za mało dla współczesnych nastolatków. Dziś jedną z najchętniej korzystanych przez nich aplikacji jest TikTok, który umożliwia nagrywanie krótkich filmików pod dowolny utwór muzyczny. Takie nagranie można dowolnie modyfikować, więc o TikToku mówi się, że to połączenie Spotify i Snapchata. Taka forma obecności w social mediach bardzo spodobała się nastolatkom, którzy masowo wrzucają na TikToka swoje filmiki o przeróżnej tematyce. 

Zobacz również: Nastolatki masowo stosują pewną sztuczkę, by zyskać fanów na Instagramie. Narażają się na spore niebezpieczeństwo

Ostatnio w aplikacji pojawił się nowy trend, a wszystko za sprawą 18-letniej TikTokerki o nicku @trapmoneybella, która jako pierwsza zamieściła na swoim koncie osobliwe nagranie. Dziewczyna tańczy przed kamerą obiektywu do akompaniamentu nagrań z poczty głosowej, które zostawił jej były chłopak. W wiadomościach głosowych eks Isabelli, bo tak naprawdę ma na imię TikTokerka, łamiącym głosem przeprasza ją za swoje zachowanie i prosi, aby do niego wróciła.  

Jesteś jedyną osobą, która się o mnie troszczy i zależy jej na tym, żebym szedł we właściwym kierunku... 

- mówi chłopak na końcu jednej z wiadomości głosowej.  

Czyściłam moją skrzynkę głosową i trafiłam na te nagrania. Postanowiłam zrobić z nich coś, z czego ludzie mogliby się pośmiać, przekuć je w coś pozytywnego. Myślę, że wiele osób zaczęło się z tym utożsamiać, bo niestety to spotyka wielu młodych ludzi, ponieważ są mniej dojrzali 

- tłumaczyła Isabella w rozmowie z mediami. I rzeczywiście jej nagranie szybko zaczęło trendować na TikToku, a inne dziewczyny poszły w jej ślady, publikując swoje filmiki, na których tańczą beztrosko do wiadomości głosowych od byłych facetów.

Niektóre z tych nagrań są naprawdę agresywne. Tak jak wiadomość, którą zostawiły były chłopak użytkowniczki o nicku @tenleyearles: 

Nosisz to, co chcesz i zachowujesz się, jakby to nie był brak szacunku wobec mnie! Nie będę spotykał się z kimś, na kogo gapi się każdy facet w szkole! Jeśli chcesz się tak zachowywać, to nie bądź ze mną! 

Co tak rozwścieczyło byłego chłopaka TikTokerki? Fakt, że “ośmieliła się” przyjść do szkoły w legginsach. 

Internautkom bardzo spodobał się taki sposób radzenia sobie z rozstaniem z toksycznymi byłymi chłopakami. Ich zdaniem to bardzo oczyszcza z wszelkich trudnych i negatywnych emocji, które towarzyszą rozstaniu, zwłaszcza jeśli były partner wykazywał zachowania przemocowe. Coraz więcej dziewczyn na TikToku dołącza do tego trendu, okazując sobie wsparcie i solidarność. I jakkolwiek jest to ciekawe zjawisko, a filmiki tańczących nastolatek wywołują wesołość, trudno jest przejść obojętnie wobec faktu, że tak wiele kobiet już w tak młodym wielu pada ofiarą toksycznych, agresywnych partnerów. 

Zobacz również: Dziś każda dziewczyna chce być „VSCO girl”. Jedni kochają ten styl, inni go nienawidzą

Polecane wideo

Złapane na gorącym uczynku. Tak wyglądają naprawdę „smukłe ślicznotki” z Instagrama
Złapane na gorącym uczynku. Tak wyglądają naprawdę „smukłe ślicznotki” z Instagrama - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.10.2019 15:57
Czuję, że to zmieniło moje życie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.10.2019 06:23
Ahh ta młodzież
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2019 18:33
Wybaczcie, ale czuję zażenowanie. Po co upubliczniać prywatne wiadomości, już nie wspominając o tym tańcu, który może miał być śmieszny, ale nie jest? Nie wiem, może po prostu jestem już za stara na tiktoka, dlatego tego nie ogarniam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2019 13:08
Żałosne. Nie widzialam niczego gorszego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2019 12:43
Ale rak.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie