Najnowsza wizja Jackowskiego przeraziła Polaków. „Będziemy jak mięso armatnie”

Jasnowidz znowu straszy.
Najnowsza wizja Jackowskiego przeraziła Polaków. „Będziemy jak mięso armatnie”
Fot. Unsplash
05.10.2019

Nawet jeśli nie wierzysz w zjawiska nadprzyrodzone, niemal na pewno znasz jego twarz i nazwisko. Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz, który ma słabość do medialnych spraw. Wystarczy wspomnieć o jego udziale w niedawnych poszukiwaniach zaginionego na mazurskim jeziorze Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz również: Ujawniono treść Apokalipsy Abrahama. Rzuca zupełnie nowe światło na losy świata

56-latek chce być medium dostępnym dla każdego. Stąd jednakowa stawka dla wszystkich klientów, która ma wynosić 200 zł za wizję. Ale także regularne spotkania na żywo, które organizuje na łamach serwisu YouTube. W trakcie ich trwania najsłynniejszy mieszkaniec Człuchowa dzieli się swoimi przewidywaniami.

Te dotyczą tak prozaicznych kwestii, jak prognoza pogody na najbliższe tygodnia, ale także losy świata.

W czasie relacji Jackowski wrócił do swojego ulubionego w ostatnich latach wątku - wybuchu globalnego konfliktu. Jest święcie przekonany, że III wojna światowa to wyłącznie kwestia czasu. Nie należy pytać, czy się wydarzy, ale kiedy to nastąpi. Jego zdaniem bardzo niedługo.

Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska się bardzo w ten atak zaangażuje

- twierdzi wizjoner.

To nie pierwsza przepowiednia mówiąca o tym, że kłopoty rozpoczną się na Bliskim Wschodzie. Jackowski kolejny raz daje też do zrozumienia, że nasz kraj nie będzie się bezczynnie przyglądał.

Zobacz również: Jackowski zobaczył, co czeka nas po śmierci. Jego wizja powinna być ostrzeżeniem

Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojuszniczek w mojej ocenie niewiele znaczy dla USA, jak mięso armatnie

- wieszczy i nie brzmi to najlepiej.

Według niego zostaniemy instrumentalnie wykorzystani przez Stany Zjednoczone i jako naród bardzo na tym ucierpimy. Jak można się domyślić, wojna ma pochłonąć wiele ofiar. USA najprawdopodobniej wygrają i osiągną zamierzone cele, a my jeszcze długo będziemy lizać rany. Wszystko ma być kwestią tygodni, maksymalnie miesięcy.

To jednak nie wszystkie złe wiadomości na zakończenie 2019 roku. Jackowski zapowiadał wcześniej m.in. dramatyczny wzrost cen, groźne zjawiska atmosferyczne, katastrofę lotniczą w pobliżu Polski, powstania w europejskich państwach czy zamach terrorystyczny.

Pozostaje mieć nadzieję, że żadna z tych wizji się nie spełni.

Zobacz również: To wydarzenie miało zwiastować kolejną wojnę światową. Właśnie do niego doszło

Polecane wideo

Październik wcale nie musi być ponury. Przekonają się o tym aż 4 szczęśliwe znaki zodiaku
Październik wcale nie musi być ponury. Przekonają się o tym aż 4 szczęśliwe znaki zodiaku - zdjęcie 1

Komentarze (50)

Ocena: 3.66 / 5
Buha Hahaha (Ocena: 4) 22.03.2020 20:38
No i co spełniło się? Wojna miała być kwestią "tygodni, najwyżej miesięcy", licząc od początku października. Ale o COVID-19 jakoś zapomniał wspomnieć
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.12.2019 14:18
Skłonność to on ma,ale do wyciągania kasy i gadania jakichś bzdur.Jak chce utrzymać młodą żonę to niech dziadyga weźmie się za normalną robotę a nie robi ludziom wodę z mózgu.Jasnowidz od siedmiu boleści.
odpowiedz
marek71 (Ocena: 5) 23.11.2019 20:06
jak się napije to ma wizje a on często pije
odpowiedz
duch (Ocena: 2) 22.11.2019 12:55
Nie trzeba być jasnowidzem, żeby taki scenariusz przewidzieć. Wystarczy prześledzić trochę historie Ameryki i wszystko będzie jasne. Najlepiej o tym wiedzą Indianie i wietnamczycy. A teraz dowiedzą się też i inni, którzy współpracują z USA, czyli kolej na polaczkow. Mało krei przelali na przestrzeni dziejów? No to teraz czas na kolejny potok naszej krwi. Ludzie krew ma swoją cenę. Cenie się a nie umieeajcie za darmo...!!!
odpowiedz
Majka (Ocena: 1) 26.10.2019 02:38
mój dziadek zakopał w ogodzie garnek 10 kg złota przed wojną nie wskaże gdzie są.jeśli utrafi i będą ,no to można coć powiedzieć o wizjach p,JACKOWSKIEGO?OK I POTWIERDZĘ PUBLICZNIE IZ JEST JASNOWIDZEM I POTOMKOWIE TEŻ ZAKOPALI ,I W KTÓYCH SĄ MIEJSCACH.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie