Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński? Mamy kilka pomysłów

Gdzie i kiedy zorganizować imprezę? Co podarować przyszłej Pannie Młodej? Odpowiedzi w artykule!
Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński? Mamy kilka pomysłów
fot. materiały prasowe
09.09.2019

Najczęściej organizacją wieczoru panieńskiego zajmuje się świadkowa. Jeśli jednak nie ma zmysłu organizacyjnego, może takie zadanie zlecić innej osobie. Powinna to być osoba energiczna, wesoła, odpowiedzialna i nie bać się nowych wyzwań. Wtedy wieczór panieński na pewno będzie udany. To właśnie tobie przypadła rola organizatorki imprezy? Przeczytaj nasze wskazówki!

Kiedy i gdzie zorganizować imprezę?

Jeśli nie chcesz utrudniać przygotowań narzeczonym, nie organizuj wieczoru panieńskiego trzy-cztery dni przed uroczystością. Warto urządzić go wcześniej, na przykład tydzień-dwa tygodnie przed ślubem. Zorientuj się, jak wyglądają plany organizacyjne Panny Młodej. Zapytaj ją wcześniej delikatnie, czy w danym dniu nie ma innych zajęć. Jeśli jednak chodzi o godzinę i program imprezy, zachowaj wszystko w tajemnicy.

Najczęściej wieczór panieński odbywa się w domu, klubie, dyskotece lub kręgielni. Alternatywnie możesz wybrać apartament z jacuzzi, salon spa lub kasyno. Coraz większą popularnością cieszy się też strzelnica i paintball.

Wszystkim uczestnikom imprezy możesz podarować stylowe i wytrzymałe przypinki na wieczór panieński. Możesz wybrać gotowy wzór lub wymyślić własny. Dużą popularnością cieszą się przypinki z imieniem Panny Młodej. Możesz też wybrać gadżet z jej cechą charakteru, np. rozważna, romantyczna, szalona, odważna. Eleganckie przypinki na zamówienie mają stabilne i bezpieczne przypięcie. Dlatego nie musisz się martwić, że ktoś je zgubi. Na przypince możesz umieścić datę wieczoru panieńskiego. Będzie wspaniałą pamiątką.

Jaki prezent podarować Pannie Młodej?

Prezent jest zawsze mile widziany. Z drugiej strony pamiętaj, że wcale nie musi być kosztowny. Możesz wybrać ciekawą książkę, podwiązkę, perfumy, czy voucher na zakupy. Jeśli Panna Młoda jest odważna i lubi ekstremalne wyzwania, podaruj jej bon na skok ze spadochronem lub na bungee. Możesz też pomyśleć o seksownej bieliźnie lub koszulce nocnej. Szukając prezentu, zastanów się, co może spodobać się Pannie Młodej. Nie wybieraj czegoś tylko dlatego, że sama chciałabyś to dostać.
O czym jeszcze warto pamiętać?

Przede wszystkim szanuj opinię Panny Młodej. Organizując imprezę, zastanów się, jakie ma zainteresowania i charakter. Oczywiście każda zaproszona dziewczyna powinna dobrze bawić się w tym dniu, ale nie można zapomnieć, kto jest gwiazdą wieczoru.

Przygotowując program imprezy, koniecznie weź pod uwagę jej styl, temperament, hobby i ulubione potrawy. Wtedy na pewno będzie się dobrze bawić. Jeśli na przykład lubi czekoladę, nie powinno jej zabraknąć. W tym dniu nie liczcie kalorii. Słodycze mogą osłodzić Pannie Młodej trudny okres przygotowań do dniu. Koniecznie pamiętaj o pysznym i wyjątkowym torcie.

Zanim zaczniesz układać szczegółowy program imprezy, zobacz, jakim budżetem dysponujesz. Przeprowadź też składkę wśród zaproszonych pań. Możesz również wyznaczyć skarbnika, który choć trochę odciąży cię w przygotowaniach.

Na pewno nie chcesz, by wieczór był nudny i nijaki, dlatego koniecznie przygotuj ciekawe atrakcje. Możesz zaprosić na imprezę tancerki salsy lub tańca brzucha. Zrobią pokaz, a później nauczą kilku podstawowych kroków. Możesz również pomyśleć o wizażystce, mistrzu kuchni, barmanie, profesjonalnym tancerzu lub instruktorze samoobrony.


Materiał partnera

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Maja (Ocena: 5) 16.04.2020 22:25
Mi dziewczyny zorganizowały wieczór panieński w SPA (Hotel Biały Dom w Paniowkach) było cudownie, sporo masaży i zabiegów w naszym babskim gronie, niezapomniane chwile ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2019 21:37
Ja się o nic nie martwiłam, moja starsza była zaangażowana w organizację mojego wieczoru. Okazało się, że będziemy latać w Lesznie w aerotunelu. Dla mnie to wielkie wow było, nigdy nie byłam w podobnym miejscu, a szkoda, bo zabawa przednia i to bez wina :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie