Imiona irytujących kobiet. Najgorsze TOP 9

Podobno wyjątkowo trudno się z nimi dogadać. Potwierdzasz?
Imiona irytujących kobiet. Najgorsze TOP 9
Fot. Unsplash
21.08.2019

Wybierając imię dla dziecka kierujemy się przede wszystkim obowiązującymi trendami i własnym gustem. Powinno ładnie brzmieć, pasować do nazwiska, być modne, nie ośmieszać i można tak jeszcze długo wymieniać. Zapominamy o czymś jeszcze - jego znaczeniu, czyli ukrytym przekazie.

Zobacz również: 10 polskich imion, z których śmieją się obcokrajowcy. W ich języku mają bardzo dziwne znaczenie

Niektórzy wciąż wierzą, że dane osobowe to nie tylko kilka liter w dokumentach, ale nasze przeznaczenie. Mają bezpośredni wpływ na charakter i postrzeganie przez innych ludzi. Czasami nie do końca pozytywne.

Właścicielki niektórych imion słyną z trudnego charakteru. Mają skłonność do wywyższania się i szukania dziury w całym. Trzeba się bardzo postarać, by znaleźć z nimi wspólny język. O kim mowa? Sprawdź w naszej galerii.

Zobacz również: Najbardziej obraźliwe imiona w Polsce. Fatalnie się kojarzą

Polecane wideo

Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Nie kryją zdziwienia, kiedy je słyszą
Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Nie kryją zdziwienia, kiedy je słyszą - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.08.2019 07:26
Wszystkie Kaśki to france.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2019 15:48
Największa spier.dolina jaką poznałam jest Alicja, która ma 60 lat i jest zlepkiem wszystkich zaburzeń osobowości. Inne Alicje są spoko. Dalej w statystykach mam Kasie. Co druga jest walnięta, ale znam też kilka Kaś, które są super - to dzięki nim nie uważam, że każda jest k.upą. No i Agnieszka... w ogólniaku miałam dwie w klasie; jedna tzw. popularna, druga wannabe. Co je łączyło; egoizm i nieliczenie się z innymi ludźmi. Beznadziejne. Ale poznałam i inne Agnieszki, które były super. Wiem, że niektórzy zbyt serio traktują takie 'artykuły' jak ten, stąd też moje wypociany. PS. AAAaaaa... i jeszcze poznałam beznadziejną Ewę wieśniarę. Koszmar z mojej podstawówki. Egoizm i narcyzm, interesowność, złośliwość. Masakra. Ale każda inna Ewa osobowość prawie anielska :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2019 14:26
Agnieszka - matko boska !!! Strzał w 10.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2019 12:33
Agnieszki lecą na kasę i są wredne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie